ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۹۷
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۵
استاندار همدان مطرح کرد؛
استاندار همدان بیان داشت: دشمنان روی اشخاص، افراد و دستگاه‌های فرهنگی نیز تمرکز کرده اند و ما تا می توانیم باید در جهت تقویت و هم افزایی این مجموعه ها کمک کنیم.

دشمن هر مجموعه‌ و نهادی که مدافع اسلام و اعتقاد ات باشد را تحریم می‌کند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان؛ دکتر قاسمی فرزاد در گفتگو با روابط عمومی این ستاد در ارتباط با اقدام جدید پارلمان اروپا و قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر در لیست تحریم گفت: اقدام نابخردانه ای بود که پارلمان اروپا انجام داد و بعدا خودشان هم در ادامه کار متوجه شدند !

وی افزود: می شود گفت این اقدام از روی احساسات نابخردانه بوده و در واقع شورای اروپا هم با بررسی‌هایی که انجام دادند فهمیدند که چه به لحاظ حقوقی و چه به لحاظ سیاسی این موضوع امکان‌پذیر نیست و نمی توانند سپاه را تحریم کنند، چون سپاه یک نیروی مقتدر نظامی و نیروی رسمی کشور جمهوری اسلامی است و از نظر منشور ملل متحد نمی شود نیروی دفاعی یک کشور را تحریم کرد چرا که در دفاع مشروع درمقابل تروریسم و درمقابل داعش وارد شده و مستقیم و غیرمستقیم با تروریسم بین الملل مبارزه کرده است.

قاسمی فرزاد در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نمی شود از مبارزه با تروریسم حرف بزنید و بعد یک نیروی بزرگ و توانمند که در مقابل تروریسم ایستاده را تحریم کنید! خودشان هم به این نتیجه رسیده و متوجه اشتباه خود شده اند.

وی در ارتباط با اینکه یک نهاد فرهنگی برخواسته از بطن انقلاب اسلامی به نام ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در لیست تحریم قرار می دهند افزود: دشمنان با اساس فرهنگ و اعتقادات ما مخالف هستند و تعارض قوانین و تعارض فرهنگی دارند و قطعاً آنچه که بخواهد از فرهنگ ما و اعتقادات ما دفاع بکند آنها هیچ همخوانی ندارند.

استاندار همدان گفت: شما می‌بینید افراد و اشخاصی که فعال فرهنگی هستند و در عرصه فرهنگ کار می کنند اسامی شان در لیست تحریم‌ها بوده، البته بار اول نیست و بار آخر هم نخواهد بود و قطعاً  ادامه دارد؛ این کار نشان می دهد که آنها هر آنچه که از تحریم‌ها را توانستند انجام داده اند و حالا دیگر هیچ ابزاری و امکانی برای برای مقابله با مردم ایران غیر از تحریم ندارند.

وی افزود: دشمنان روی اشخاص، افراد و دستگاه‌های فرهنگی نیز تمرکز کرده اند و ما تا می توانیم باید در جهت تقویت و هم افزایی این مجموعه ها کمک کنیم، باید هر آنچه که آنها مخالفت می کنند یا تحریم می کنند ما بیشتر تقویت کنیم و توجه بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.