ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۹۰
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وقتی در کنار سپاه پاسداران، مراکز فرهنگی همانند ستاد امر به معروف و نهی از منکر در لیست تحریم ها قرار داده می شود نشانگر آن است که مسیر پیموده شده درست است و جای مسرت است که توانسته اند دشمن را عصبانی کنند.
تحریم نشان داد که اقدامات ستاد امر به معروف دشمن را عصبانی کرده است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان؛ دکتر محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگو با روابط عمومی ستاد استان با اشاره به اقدام اخیر اتحادیه اروپا در تحریم برخی از نهادها و اشخاص به ویژه تحریم دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: دشمنان ایران اسلامی یک جنگ شناختی و ترکیبی را با ما تدارک دیده اند و به دنبال ناامید کردن فرزندان این مرز بوم از آینده درخشان کشور هستند و برای رسیدن به مقصود خود به هر حیله و ترفندی دست می زنند.

وی در رابطه با دلیل تحریم یک ارگان فرهنگی توسط اتحادیه اروپا گفت: وقتی در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی نظامی که در خط مقدم مبارزه با تروریست بین المللی مثل داعش است، مراکز فرهنگی همانند ستاد امر به معروف و نهی از منکر در لیست تحریم ها قرار داده می شود نشانگر آن است که مسیر پیموده شده درست است و جای مسرت است که توانسته اند دشمن را عصبانی کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به اینکه وظیفه ما در مقابل اقدام اتحادیه اروپا چیست؟ اظهار داشت: اقدام به تحریم توسط اتحادیه اروپا از روی استیصال و ضعف است، این کار آنقدر بی ارزش و کم اهمیت است که ارزش پاسخگویی را ندارد و باید مسیر خود را با چشمان بازتر و گام های استوارتر طی کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.