ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۷۱
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
دبیر ستاد امر به معروف آذربایجان شرقی:
دبیر ستاد امر به معروف استان آذربایجان شرقی با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر این که «اگر دشمن از کار شما عصبانی و ناراحت بود، بدانید کارتان صحیح است»، گفت: اتحادیه اروپا با تحریم ستاد امر به معروف بار دیگر دشمنی خود را آشکارتر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن نستوهی در واکنش به تحریم ستاد توسط اتحادیه اروپا گفت: دشمن حقیقتا خوب شناخته که کدام خط مؤثر است و این نشانه تسلیم دشمن هست.

وی افزود: شما تمام افراد و سازمان هایی که تحریم شده اند را بررسی کنید، هر جا دشمن به ستوه آمده و عملا کاری از دستش برنیامده آن افراد و ارگان ها را تحریم کرده است، همانند تحریم سپاه قدس یا فرماندهان زبده سپاه قدس یا دانشمندان هسته ای که قبلا انجام داده بود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی بیان داشت: هر جا دشمن پی برده که دیگر کاری از دستش برنمی آید به جهت کُند کردن پیشرفت، سریع دست به تحریم آن نهاد زده است.

وی ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز با افتخار به آن دسته از ارگان ها یا نهادها و افرادی پیوسته که دشمن را درمانده کرده است. دشمن در نظر خودش گفته که می‌شود با تحریم کاری کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نستوهی تأکید کرد: بدون شک احیای فریضتین مهم امر به معروف و نهی از منکر تبعات و چالش های فراوانی خواهد داشت. همانگونه که عده ای برای احیای جهاد شهید یا زخمی می شوند، در این فریضتین هم تبعات و پیامدهای خاصی شامل احیاگران آن خواهد بود.

وی اضافه کرد: اگر دشمن اینکار را نمی کرد باید تعجب می کردیم، چنانچه رزمنده در خط مقدم قطعا آسیب خواهد دید. در این امر هم اگر دشمن ستاد امر به معروف را مورد حمله قرار نمی داد باید در مسیرمان شک می کردیم. دشمن با تحریم دبیر و ستاد امر به معروف و نهی از منکر نشان داد که ما درست به خط مقدم رسیده ایم؛ جایی رسیده ایم که دشمن احساس خطر می کند، والا اگر نمی زد شک می کردیم که وجودمان چندان اثری نداشته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی تأکید کرد: وظیفه ما در این برهه حساس تبیین رسالت ها، اهداف و مسیر ستاد امر به معروف است. همچنین علما، ائمه جمعه، فعالان فضای مجازی و... باید یاری گر ستاد باشند تا بتوان با اراده محکم تر و ایمان پرصلابت مسیر را ادامه داد. تحریم نشانه حق بودن و درست بودن کار ما است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.