ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۵۸
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان ایلام:
نماینده ولی فقیه در استان ایلام نسبت به تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا واکنش نشان داد و ضمن محکوم کردن این اقدام بیان داشت: اقدام اتحادیه اروپا از روی استیصال و دستپاچگی بود.

اقدام اتحادیه اروپا در تحریم ستاد امر به معروف از روی درماندگی بود

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام؛ مسئولان این ستاد با حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار، نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام حاتمی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ایلام به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد پرداخت.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط ستاد در عرصه های مطالبه گری و فعالیت های فرهنگی و اجرایی تشکر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام در بخشی از سخنان خود نسبت به تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا واکنش نشان داد و ضمن محکوم کردن این اقدام بیان داشت: اقدام اتحادیه اروپا از روی استیصال و دستپاچگی بود.

وی تأکید کرد: این اقدام اروپا نشانگر موفقیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر در انجام ماموریت ها و امورات محوله در موضوع بسط و گسترش معروفات و زدودن منکرات است که دشمن چشم دیدن آنان را ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار همچنین بیان داشت: آحاد مردم و ائمه جمعه باید در این خصوص روشنگری و جهاد تبیین داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.