ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۵۵
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: اروپایی‌ها با تحریم ستاد امر به معروف دست به اقدامات ناکارآمد و بی‌ارزشی می‌زنند که به گمانشان می‌تواند مانعی برای روند رو به رشدی باشد که انقلاب اسلامی شتابان در حال طی کردن آن است.
تحریم ستاد امر به معروف درماندگی اروپایی‌ها در مقابل رشد انقلاب اسلامی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی؛ مهدی رضایی درباره تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا گفت: امروزه اروپا درگیر با مسائل داخلی است و در تأمین ابتدایی‌ترین نیازهای مردم خودش ناتوان مانده و میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به باد داده است. اکنون آن‌ها دست به اقدامات ناکارآمد و بی‌ارزشی می‌زنند که به گمانشان می‌تواند مانعی برای روند رو به رشدی باشد که انقلاب اسلامی شتابان در حال طی کردن آن است.

وی افزود: سیرک تحریم‌های مضحکه آمیز اروپایی‌ها که بیشتر به عنوان مرهمی برای عفونت‌های سر بازکرده چرکین داخلی‌شان مصرف می‌شود، به مرحله‌ای رسیده است که بدون کسب نتیجه به دقایق پایانی آن نزدیک می‌شود.

رضایی خاطر نشان کرد: اکنون ستاد امر به معروف و نهی از منکر مورد تحریم واقع شده است و این سؤال را در ذهن‌ها مطرح می‌کند که این تحریم‌ها چه تأثیری بر عملکرد و فعالیت‌های این ستاد صورت دارد؟ و اگر این تحریم‌ها نبود چه اتفاقی می‌افتاد؟ معلوم است که پاسخ به این سؤالات تحریم‌های بیهوده آنان را مشخص می‌کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در پایان گفت: هر چند این تحریم‌ها لوح دشمنی و کینه آنان را با نظام اسلامی نشان می‌دهد و لیکن تنها دستاورد این تحریم‌ها برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر افتخاری است که نام آن در کنار نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفته است و این ارزش به عنوان یک افتخار برای همیشه در کارنامه این ستاد ثبت خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.