ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۵۱
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
دبیر ستاد امر به معروف اصفهان:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان گفت: حراست و حفاظت از ارزش های دینی و اعتقادی مردم و حراست از اصل نظام مهمترین دلیل دشمنان برای تحریم ستاد امربه معروف ونهی از منکر و دبیر این ستاد، بوده است.
تحریم ستاد امر به معروف به دلیل حراست از ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان؛ حجت الاسلام والمسلمین محسن مظاهری در پی اقدام خصمانه اتحادیه اروپا مبنی بر تحریم ستاد امربه معروف ونهی از منکر اظهار داشت:دشمنان نظام اسلامی در فضای رسانه ای سعی دارد که بعضی نهادهای مقدس نظام اسلامی را مورد هجمه قراردهد و با این هجمه‌ها به نظام ضربه بزنند اما باید بدانند که ما با این تحریم ها مصمم تر از پیش در رسیدن به اهداف عالیه نظام گام برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه حراست وحفاظت از ارزش‌های دینی و اعتقادی مردم و حراست از اصل نظام باعث تحریم شده است، ادامه داد: دشمن برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمام توان خود را در یک جنگ ترکیبی به‌کار گرفته است که این نشان از قدرت و اقتدار نظام اسلامی ایران است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: دشمن امروز سپاه مقتدر و ستاد امربه معروف ونهی از منکر توانمند را در فهرست تحریم‌های خود قرار داده و دلیل آن هم این است که این دو مجموعه در مسیر انقلاب و اهداف عالیه نظام اسلامی در حرکت هستند.

وی با اشاره به اینکه ستاد امربه معروف ونهی از منکر با قدرت و توان در مسیر انقلاب در حال حرکت است، خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است تا با تضعیف ستاد امربه معروف ونهی از منکر در مسیر اعتقادی مردم از اهداف الهی نظام اسلامی تغییر ایجاد کند و راه و روش انقلابی را سست جلوه دهد

حجت الاسلام مظاهری با اشاره به مهمترین دلیل تحریم ستاد امربه معروف ونهی از منکر، گفت: حراست و حفاظت از ارزش های دینی و اعتقادی مردم و حراست از اصل نظام مهمترین دلیل دشمنان برای تحریم ستاد امربه معروف ونهی از منکر و دبیر این ستاد، بوده است که دشمنان از این فعالیت ها و برنامه ها ناراضی و عصبانی هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان تصریح کرد: راه اندازی گشت ارشاد مسوولان در قالب قرارگاه گام، رصد و اصلاح برنامه های آموزشی و کتب مدارس کشور، پیشنهاد تشکیل وزارت خانواده و جوانی جمعیت از جمله فعالیت های ستاد امربه معروف ونهی از منکر در زمانی کوتاه گذشته بوده که موجب عصبانیت بدخواهان و دشمنان داخلی و خارجی نظام شده است و وظیفه ما انجام و به نتیجه رساندن برنامه های این ستاد است.

وی با محکوم کردن اقدام خصمانه اتحادیه اروپا در تحریم دبیر ومجموعه ستاد امربه معروف ونهی از منکر، به دشمنان نظام اسلامی این پیام را می دهیم که با تمام توان در مسیر رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت خواهیم کرد که حرکت در این مسیر امتداد راه شهدای عزیز انقلابی اسلامی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.