ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۵۰
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوشهر:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوشهر تأکید کرد: غرب، عملکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر را مانع قوی و کلیدی در ایجاد بی بند و باری و ورود فرهنگش به جمهوری اسلامی می داند.

اروپا، ستاد امر به معروف را مانع کلیدی در مسیر ورود فرهنگ غرب به جمهوری اسلامی می‌بیند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر؛ حجت‌الاسلام بهروزی در واکنش به تحریم دبیر و ستاد امر به معروف کشور توسط اتحادیه اروپا اظهار داشت: اتحادیه و پارلمان اروپا هر دو در موج جدید تحریم علیه کشورمان نشان دادند تابع جریان ضد اخلاقی و انسانی صهیونیسم هستند.

وی افزود: این تحریم ها نشان داد که تمام ادعاهای غربی ها در مورد حقوق بشر و آزادی زنان، تنها شعار بر ضد ارزش های اخلاقی و انسانی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بوشهر تأکید کرد: غرب، تلاش های دکتر هاشمی گلپایگانی و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را مانع قوی و کلیدی در ایجاد بی بند و باری و ورود فرهنگش به جمهوری اسلامی می داند، به همین دلیل جزای آن را تحریم قرار داده تا ستاد از اصول انسانی و الهی عقب نشینی کند.

وی افزود: غربی ها بدانند دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر نه تنها به چنین تحریمی توجهی نمی کنند، بلکه مصمم تر از گذشته و با عزمی راسخ و تلاشی مضاعف در راه گسترش امر به معروف و نهی از منکر تلاش خواهند کرد.

حجت الاسلام بهروزی، هدف ستاد امر به معروف و نهی از منکر را ترویج نیکی ها، پاکی ها و ارزش های اخلاقی دانست و بیان داشت: تحریم چنین نهادی به معنای مخالفت با ارزش‌ها، پشت کردن به معروفات و حمایت قانونی از منکرات است.

وی با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر زمینه ساز رشد و تعالی جامعه است، یادآور شد: در جوامع غربی آشکارا امر به منکر و نهی از معروف صورت می گیرد و فرهنگ ارزشمند انسانی بویژه در بحث خانواده رو به اضمحلال و نابودی رفته است، تا جایی که صدای دغدغه مندان واقعی علوم اجتماعی این کشورها از چنین سیر قهقرایی بلند شده است. اکنون و در چنین شرایطی شاهد حرکت مذبوحانه اتحادیه اروپا برای تحریم یک نهاد مقدس آن‌ هم به جرم تلاش برای حفظ ارزش‌های والای انسانی هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.