ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۴۹
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه غربی‌ها بزرگترین مانع برای سنگ‌اندازی در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است.

تحریم ستاد امر به معروف با هدف جلوگیری از تحقق تمدن نوین اسلامی صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، حمیدرضا ترقی، کارشناس مسائل سیاسی در رابطه با علل موضع‌گیری اتحادیه اروپا علیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و قرار دادن نام این نهاد در فهرست تحریم‌ها خاطر نشان کرد: غربی‌ها با لابی‌گری و اعمال قدرت در اتحادیه اروپا سعی دارند با همه عواملی که جمهوری اسلامی توانست توسط آن‌ها پروژه های مختلف اروپایی‌ها و غربی‌ها را شکست دهد تحت فشار قرار دهند.

وی افزود: یکی از عوامل تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر این است که توانست در برابر نقشه های شوم دشمن برای گسترش فساد در جامعه ایستادگی کند و مستأصل نشود.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه عملکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر موجب یأس غربی‌ها شده است، تأکید داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه غربی‌ها بزرگترین مانع برای سنگ‌اندازی در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است.

وی افزود: غربی‌ها اشخاص حقیقی و حقوقی که در تضاد با منافع سیاسی آن‌ها عمل کنند را تحریم کرده و برای آن‌ها فرقی ندارد که این اشخاص در حوزه نظامی و امنیتی و یا در حوزه فرهنگی با آن‌ها تقابل می‌کنند.

ترقی گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهم‌ترین اصل در امر مقابله فرهنگی با جنگ ترکیبی دشمنان جمهوری اسلامی است؛ از همین رو، تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر از دید غربی‌ها بیشتر بار معنوی بر افکار عمومی جهان دارد.

وی افزود: جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه‌سازی اسلامی و مقابله با پروژه‌های غربی در جهت از بین بردن ارزش‌های دینی و اسلامی در جامعه جایگاه بسیار مهم و اثر گذاری است و آن‌ها نیز پی برده‌اند که امر به معروف عامل اقامه همه فرائض در جامعه اسلامی است.

این کارشناس مسائل سیاسی با تاکید به تبیین نقش ستاد امر به معروف و نهی از کشور در جامعه گفت: مسیر‌های متعددی برای از بین بردن‌ ارزش‌های اسلامی برای دشمنان هموار می‌شود، لذا بایستی هر چه زودتر نسبت به تقویت این ستاد در ابعاد مختلف اعتباری، بودجه و روش کار اقدام شود.

وی افزود: این نوع تحریم‌ها از ریشه در جامعه ما محکوم است و مورد تنفر ملت واقع می‌شود و اکنون بایستی علاوه بر محکوم کردن این اقدام خصمانه، از این موقعیت برای تبیین جایگاه والا و تقویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر بهترین استفاده را کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.