ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۴۸
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین مطرح کرد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین درباره تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا گفت: تحریم های غرب به سرکردگی آمریکا و اتحادیه اروپا هزینه ی عمل کردن به وظایف شرعی و قانونی، ارتقاء جایگاه ستاد در افکار عمومی و حرکت به سمت احیا امر به معروف و نهی از منکر است.
تحریم، هزینه‌ی عمل به وظایف شرعی و قانونی است

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی در خصوص قرارگرفتن نام دکتر سیدمحمد صالح هاشمی گلپایگانی و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا اظهار داشت: اقدام ننگین اتحادیه اروپا در تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دبیر این ستاد بیانگر عملکرد مثبت و رو به جلو ستاد است.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: اگر دشمنان اسلام از جانب ستاد امر به معروف و نهی از منکر احساس خطر نمی‌کردند هیچگاه موضوع تحریم ستاد در نهادی مثل اتحادیه اروپا مطرح نمیشد. اما امروز می توان از این حرکت استیصال آمیز غرب فهمید این قطار به سمت مقصد درستی در حرکت است و بدیهی است که قطار در حال حرکت سنگ بخورد.

وی اضافه کرد: تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط اتحادیه اروپا محکوم است و ما در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین حمایت همه جانبه خود را از ستاد کشور و دبیر محترم آن دکتر هاشمی گلپایگانی اعلام ‌می داریم.

وی افزود: تحریم های غرب به سرکردگی آمریکا و اتحادیه اروپا هزینه ی عمل کردن به وظایف شرعی و قانونی، ارتقاء جایگاه ستاد در افکار عمومی و حرکت به سمت احیا امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در پایان تأکید کرد: امروز با دیدن همه این دشمنی ها باید از جمیع دلسوزان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران درخواست کنیم اختلاف سلیقه ها را کنار بگذارند و از این نهاد مقدس حمایت نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.