ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۴۷
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
تکریم و معارفه؛
جلسه تودیع و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نمین با حضور مسئولین در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ جلسه تودیع و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نمین با حضور مسئولین و اعضای شورای اداری شهرستان نمین و حجت الاسلام والمسلمین میرعباس زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

میرعباس زاده در این جلسه با اهمیت خواندن فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نباشد بلاهای جدیدی پدید می آید و تمام فرایض روی زمین می ماند.

وی گفت: رویکرد جدید ستاد ورود و بررسی عملکرد ادارات می باشد، در اجرای ماده 9 و تبصره یک آن و ماده 10 دستورالعمل اجرایی قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر به منظور ترویج و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و با هدف جلب مشارکت کارکنان و نخبگان و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ، شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در کلیه دستگاه های موضوع ماده 5 قانون مدیرت خدمات کشوری و نیروهای مسلح در چارچوب ساختار و وظایف مصرح در این ضوایط تشکیل می شوند و فعالیت می نمایند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود: صدق و راستی در مواجه با مسائل ، انتخاب بهترین شیوه و راهکار برای نیل به اهداف ، حسن سلوک و معاشرت و دارای روحیه تعامل ، روحیه پیگیری و روحیه جهادی تا حصول نتیجه مطلوب ، مدافع نظام و ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ، تشکیل بانک اطلاعات نخبگان اقشار مختلف مردمی ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از ظرفیت های رسانه ای و تبلیغات محیطی ، رفع موانع مشکارت و ایجاد زمینه های طرح مطالبات مردمی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر ، اتخاذ تدابیر لازم جهت اجرای دقیق قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر ، قانون عفاف و حجاب و تشکیل شوراها جهت احیاء فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از وظایف این ستاد می باشد.

وی گفت: تقویت سازوکارهای انگیزشی برای مشارکت ، مطالبه گری و احساس مسئولیت اجتماعی برای اقشار مختلف مردمی در جامعه که به همراه شناسایی و سازماندهی و آموزش و بکارگیری شایستگان و نخبگان جهت فعالیت در قالب گروههای امر به معروف و نهی از منکر و همچنین حمایت از الگوهای ترویج در جهت اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر از اولویت های اصلی ستاد می باشد و انتظار این را داریم تا با همکاری دستگاه های اداری و اجرایی این شهرستان به جامعه آرمانی رسیده و مشکلات مردم را کاهش دهیم.

دبیر ستاد استان در آخر با تقدیر و تشکر از پای کار بودن مسئولین شهرستان در احیاء فریضتین تشریح کرد: تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی به هیچ عنوان قابل گذشت نیست و اجازه این را نخواهیم داد تا خون شهدا پایمال شود .

گفتنی است سید جواد میری طی حکمی از طرف میرعباس زاده دبیر ستاد استان اردبیل بمدت دو سال بعنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نمین انتصاب شد.

پایان خبر/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.