ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۴۱
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری با اشاره به تحریم برخی از شخصیت‌ها و مجموعه‌های جمهوری اسلامی ایران گفت: این نشان می‌دهد که این مجموعه‌ها و شخصیت‌ها توانسته‌اند با حرکت صحیح و اقتدار خود دشمن را عصبی کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل احمدی در خصوص قرار گرفتن برخی اشخاص، نهادها و سازمان‌ها از جمله ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دبیر این ستاد دکتر محمدصالح هاشمی گلپایگانی در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا، اظهار کرد: در آیه ۲۹سوره مبارکه فتح به ویژگی‌های افرادی که همراه پیامبراکرم(ص) بودند، اشاره شده است، این افراد دلسوز هم هستند، اما نسبت به کفار با شدت برخورد می‌کنند، خداوند متعال این افراد را مقتدر می‌کند تا به واسطه این اقتدار کفار را به خشم بیاورند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری افزود: خشم کفار از یک فرد، مجموعه و حکومت نشان‌دهنده اقتدار آن مجموعه و فرد است و همچنین نشان می‌دهد که این افراد و مجموعه در کار خود سلامت دارند و در مسیر صحیح حرکت می‌کنند و به همین دلیل مورد غضب دشمن واقع شده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی برخی از شخصیت‌ها و مجموعه‌ها در نظام جمهوری اسلامی را مورد تحریم قرار داده‌اند، گفت: این نشان می‌دهد که این مجموعه‌ها و شخصیت‌ها توانسته‌اند با حرکت صحیح و اقتدار خود دشمن را عصبی کنند.

احمدی با بیان اینکه دبیر و مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز در لیست تحریم‌ها قرار گرفته است، توضیح داد: این نشان می‌دهد که سلامت، اقتدار و سیاست‌های این مجموعه به مذاق دشمنان خوش نیامده و این تحریم برای ما مایه افتخار است و این مجموعه را در پیشبرد اهداف خود و حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی مصمم می‌کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تضمین کننده حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است، قطعا در حوزه نظارت بر عملکرد مسئولان، پیگیری مطالبات مردمی، گره‌گشایی در کار مردم، تقویت عفاف و حجاب در جامعه و سایر ماموریت‌ها مجموعه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با جدیت بیش‌تری عمل خواهدکرد.

وی تصریح کرد: دشمنان در طول بیش از ۴۴ سال گذشته تحریم‌های بسیاری را علیه جمهوری اسلامی اعمال کرده، اما روز به‌روز نظام جمهوری اسلامی مقتدرتر از گذشته شده است و دشمنان ذلیل‌تر شده‌اند و به دشمنان می‌گوییم که سرنوشت شما همانند فرعونیان و نمرودها است و آن‌ها نمی‌توانند نور الهی را خاموش کنند.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا حق پیروز و باطل شکست می‌خورد، دشمن منتظر ظهور تمدن نوین اسلامی باشد و تمدن مادی‌گرا محکوم به شکست است.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.