ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۳۴
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
دبیر ستاد امر به معروف خراسان رضوی مطرح کرد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی گفت: در حال توسعه نرم‌افزار سو هستیم تا مطالبات مردم را در عرصه‌های مختلف دریافت کنیم و به نوعی کمک حال ادارات باشیم و هم مردم بتوانند مواردی که از ادارات مطالبه دارند پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی؛ مهدی رضایی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی با اشاره به ایجاد نرم‌افزار سو برای تسهیل ارتباط مردم و دستگاه‌های اداری در ستاد استان گفت: در حال توسعه نرم‌افزار سو هستیم تا مطالبات مردم را در عرصه‌های مختلف دریافت کنیم و به نوعی کمک حال ادارات باشیم که مطالبات مردم را به گوششان برسانیم و هم مردم بتوانند مواردی که از ادارات مطالبه دارند پیگیری کنند.

وی گفت: در مرحله اول توسعه این نرم‌افزار حدود ۲۲ اداره که دارای اولویت و مطالبه بیشتری از سمت مردم همچون علوم پزشکی، نظامی پزشکی، دانشگاه‌ها، شهرداری، میراث فرهنگی و... بودند را در نظر گرفتیم.

شهروندان می‌توانند با مراجعه به کانال ارتباطی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پیام‌رسان ایرانی ایتا به آدرس abm_razavi@ خطوط ارتباطی موضوع‌بندی مطالبات را دریافت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.