ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۳۰
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
در گفت و گو با حمید صالحی معاون امور اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مطرح شد:
نقش کلیدی هیئت های مذهبی در ایجاد باور های دینی و اعتقادی مردم تاثیر بسزایی دارد از این رو همانگونه که همه می دانیم حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام علت شهادت خود را در احیا امر به معروف و نهی از منکر می بینند.در نتیجه حجت را بر ما تمام دا شته اند

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معرف و  نهی از منکر استان قزوین حمید صالحی معاون امور اجتماعی و مطالبه گری این ستاد ضمن بر شمردن عرصه ها مختلف فعالیت این معاونت گفت:با عنایت به فراگیر بودن مفهوم امر به معروف و نهی از منکر و تبیین آن در جامعه اسلامی، بالتبع یکی از عرصه هایی که در ساختار معاونت امور اجتماعی و مطالبه گری قرار دارد اداره تشکل هاست..
وی افزود: هیئات مذهبی که یکی از ارکان اصلی در تشکیل شورا های امر به معروف و نهی از منکر می باشند که در این شکل از روند کار ، اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در قالب هیئات مذهبی در "سامانه خدمات جامع ستاد "به آدرس www.khedmat.setadabm.ir وارد و ثبت نام می کنند و همچنین در آن جا نسبت به چگونگی فعالیتها آشنا می شوند.
صالحی تصریح کرد: نقش کلیدی هیئت های مذهبی در ایجاد باور های دینی و اعتقادی مردم تاثیر بسزایی دارد از این رو همانگونه که همه می دانیم حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام علت شهادت خود را در احیا امر به معروف و نهی از منکر می بینند.در نتیجه حجت را بر ما تمام دا شته اند.
معاون امور اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادامه گفت: لذا همه ما در هر کجا که هستیم باید سعی و تلاش مضاعف در جهت پویایی این فریضه الهی داشته باشیم و از طرفی جامعه را به مصادیق عینی امر به معروف و نهی از منکر اگاه نماییم تا بتوانیم هوشمندانه و با درایت با منکرات در اجتماع رو به رو شویم.
فرد فرد آحاد جامعه باید خود را در قبال انجام این واجب الهی مسئول بدانند و به هر موضوعی که جنبه ارشادی دارد ورود پیدا کنند و متعهدانه به این دستور خدا لبیک گویند.
صالحی تاکید کرد: از هم استانی های عزیز خصوصا مسئولین هیئات مذهبی در خواست داریم به این موضوع توجه وافر نموده و با تشکیل این تشکل ها ما را یاری دهند تا همگی جامعه را به سمت ومسیر صحیح که توامان رضایت حق تعالی رادر بردارد سوق دهیم و درنتیجه با تاسی ازبیانات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )که معظم له در مسئله امر به معروف و نهی از منکر صاحب نظر اند و رهنمود های اثر گذار و مهمی دارند و قطعا هم راه گشاست.انشاالله بتوانیم بیش از پیش در جهت اعتلای شئون عالی امر به معروف و نهی از منکر گام برداشته و حرکت نماییم

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.