ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۲۹
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
  حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرادبیگی مدیر حوزه علمیه برادران و عضو ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان ایلام  گفت:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خط مقدم مقابله با بحران‌ها و  امید مستضعفان و مظلومان جهان است


حجت‌الاسلام‌والمسلمین "وعد مرادبیگی" عضو ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان ،با اشاره به حرکت خصمانه دشمن و پارلمان اروپا در صدور قطعنامه و قرار دادن سپاه پاسداران  در لیست سازمان های تروریستی، اظهار کرد: غرب با این حرکت روسیاه شد و با موضع گیری قاطع مردم و مسئولان ما، پارلمان اروپا از موضع خود عقب نشینی کردند.
وی گفت: این موضع قاطع باعث شد که آنها اعلام کنند که ما اصلا قصد نداریم این موضوع را در پارلمان اروپا، مطرح کنیم، آنها پیام خود را گرفتند، سپاه پاره تن ملت و برگرفته از انقلاب اسلامی و از نهاد انقلاب برخواسته شده است، سپاه فقط یک نهاد نظامی نیست، یک تشکیلات فرهنگی و سازندگی است.
استاد حوزه ودانشگاه  با بیان اینکه پرونده سازندگی و محرومیت زدایی سپاه مایه افتخار است، ادامه داد: سپاه  کارهای بزرگی در حوزه سازندگی، محرومیت زدایی و آبرسانی به روستاها در کشور انجام داده و  در مقابل دشمنان نظام و انقلاب و جرثومه‌های نیابتی آنان ایستاد، شهید حاج قاسم تربیت یافته مکتب سپاه است و ایشان خط مقدم مبارزه با ترویسم بود، اگر حاج قاسم نیود تشکیلات داعش از بین نمی رفت در حالی که دشمن داعش را تشکیل داد و نتوانستند آنرا کنترل کند.
وی افزود: دشمنان نظام و انقلاب خود تروریست پرور هستند  و رژیم کودکش صهیونیست را حمایت می کند، این اقدام دشمنان در قرار دادن سپاه عزیز در لیست سازمان های تروریست نشان از استیصال آنان دارد چرا که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی در خط مقدم اغتشاشات بودند و نیروی مقتدر و مظلوم انتظامی و سپاه و نیروهای امنیتی ما و مردم بابصیرت ما ایستادند و دشمن از آن عصبانی شدند، دولت انقلابی سیزدهم مایه خشم دشمن شده است، این دولت با تفکر انقلابی و حرکت جهادی با همسایگان ارتباط برقرار کرده و صادرات و تجارت با کشورهای همسایه را دنبال کرد و این امر مایه عصبانیت دشمن شده است
وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خط مقدم مقابله با بحران هایی که دشمنان نظام و انقلاب ایجاد کرده اند، بوده  و سپاه پاسداران عزیز و  امید مستضعفان و مظلومان جهان است.
 ایشان با بیان اینکه  همراهی مردم با دولت مایه ناراحتی دشمن شده است، ادامه داد: استقبال مردم یزد از رئیس جمهور محترم موجب عصبانیت دشمن شده است و امروز ایران مقتدر و قوی موجب بروز سیکنال های اشتباه از سوی دشمن شده است.
حجت‌الاسلام مرادبیگی با اشاره حرکت جهادی دولت و خدمت به مردم، افزود: خواسته مردم این است همانطور که دولت در کرونا بسیار خوب عمل کرد و این بیماری با کار انقلابی مهار شد، نسبت به جریان اقتصادی یک حرکت انقلابی انجام شود، بازار ما باید کنترل شود و باید تعزیزات حکومتی وارد عمل شود.

انتهای پیام/
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.