ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۱۱
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
دبیر ستاد امر به معروف آذربایجان شرقی مطرح کرد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی بیان داشت: امروزه در بازار مراکز ارائه ملزومات حجاب و پوشش خلأ اساسی مشاهده می شود و لازم است تا مسئولان صمت در این مورد تلاش کنند و این مطالبه به حق مردمی را برآورده کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن نستوهی در همایش گل عفاف در دانشکده علوم پزشکی سراب گفت: حجاب و عفاف نشانه هویت و نماد درجامعه دینی بوده و همه ما موظفیم تا به عنوان یک مسلمان مدافع و مروج آموزه ها و رفتارهای مبتنی بر دین و ایمانمان باشیم.

وی با اشاره به اینکه اسناد بالادستی و قوانین وظیفه نهادها و ارگان ها را دراین زمینه مشخص کرده است تصریح کرد: به نظر می رسد که امروزه در بازار مراکز ارایه ملزومات حجاب و پوشش کمیاب و خلأ اساسی مشاهده می شود و لازم است تا مسئولان صمت در این مورد تلاش کنند و این مطالبه به حق مردمی را برآورده کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تولید محتوا و آموزش های همگانی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر باید در صدر برنامه های مراکز فرهنگی و آموزشی و هنری قرارگیرد، تاکید کرد: هنرمندان ما باید در مورد ارزش های اخلاقی و اسلامی با تولید محتوای هدفمند به ترویج و نشر معارف و فرهنگ اسلامی و اخلاقی کمک کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند که با هدف قراردادن حجاب و عفاف به یکی از خاکریزهای مهم آسیب می زنند و دراین راستا شبانه روز با رسانه های خود برای ایجاد شک و تردید دراین زمینه و قبح زدایی از کشف حجاب تلاش می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.