ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۹۰۶
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
در نشست مشترک دبیر ستاد امر به معروف و مدیر اداره اوقاف قزوین مطرح شد؛
نشست مشترکی بین حجت الاسلام مهدی احمدی  دبیر این ستاد و حجت الاسلام مجیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین برگزار شد.

آمادگی اوقاف برای تشکیل و راه‌اندازی شوراهای امر به معروف در بقاع متبرکه

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین؛ در این دیدار که در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین برگزار شد حجت الاسلام مجیدی ضمن تاکید بر اهمیت وقف و جایگاه آن در فرهنگ اسلامی گفت: اداره کل اوقاف برای تشکیل و راه اندازی شورا های امر به معروف و نهی از منکر بقاع متبرکه آمادگی کامل دارد.

همچنین در این دیدار حجت الاسلام احمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین ضمن تشکر از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و اقدامات صورت گرفته تاکید کرد: با تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در بقاع متبرکه که ملجا و پناهگاه مردم می باشند می توان به ترویج این دو فریضه الهی و تشویق مردم به احیا امر به معروف و نهی از منکر کمک کرد.

وی همچنین خواستار تسریع در تشکیل و فعال سازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر بقاع متبرکه مخصوصا در امامزاده های شاخص که محل عبور مرور و حضور با شکوه مردم می باشند، شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.