ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۸۹
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
دبیر ستاد امر به معروف قم خبر داد؛
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم خاطرنشان کرد: برای محله‌هایی که مساجد ندارند شورای امر به معروف محلات تشکیل می‌شود، برای نمونه در پردیسان بلوک‌هایی است که فاقد مسجد است.

تشکیل شورای امر به معروف محلات در محلات فاقد مسجد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی در جلسه دیدار مسئولین تشکل‌های مردمی با آیت الله سعیدی اظهار داشت: در ۱۹ دی توفیق شد دیداری با رهبر معظم انقلاب داشته باشیم و از فرمایشات، ولی زمان و منویات ایشان استفاد کردیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با اشاره به ارائه گزارشی از عملکرد‌های معاونت مطالبه گری افزود: تشکل‌ها زیر مجموعه معاونت مطالبه گری است، در معاونت چند اداره فعال است، یکی از این اداره‌ها مربوط به امور دستگاه‌های حاکمیتی است.

وی بیان کرد: وظیفه این اداره پیگیری تشکیل شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر ادارت و نهاد‌های دولتی است، با پیگیری‌های انجام شده در بیش از ۶۰ اداره کل‌ها شورا شکل گرفته و قرار است به زودی همایش شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین گرجی عنوان کرد: یکی از ادارات، اداره شهرستان هاست، اگر چه در شهرستان‌ها ستاد نداشتیم، اما با پیگیری‌ها در کهک و جعفر آباد دبیران انتخاب و ائمه جمعه‌ها به عنوان ریاست شهرستان‌ها مشخص شدند و فعالیت‌ها آغاز گردید.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از ادارت، اداره نهاد‌ها و تشکل‌های مردمی است که در چند حوره کار می‌کند، یکی شورا‌های امر به معروف مساجد است که با ریاست امام جمعه، شورا تشکیل می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم خاطرنشان کرد: امروز نیز شورای مساجد و محله پیگیری می‌شد، یکی از این شورا‌ها در محلات است، برای محله‌هایی که مساجد ندارند شورای امر به معروف محلات تشکیل می‌شود، برای نمونه در پردیسان بلوک‌هایی است که فاقد مسجد است.

وی گفت: از شورا‌های امر به معروف، اماکن متبرکه و زیارتی است که امسال ابلاغیه آمده و شورای امر به معروف در هیئت‌های مذهبی در حال پیگیری است، بخش دیگر نیز زیر مجموعه نهاد‌های مردمی شامل تشکل‌های مردمی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.