ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۸۷
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
رئیس پلیس اماکن عمومی استان لرستان از اخطار پلمب یک فروشگاه البسه بخاطر توهین فروشندگان آن به مقدسات در خرم آباد خبر داد.

با پیگیری مردم، فروشنده هتاک به مقدسات در خرم آباد اخراج شد

به گزارش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان؛ بیرانوند گفت: حسب گزارشات واصله از آمران به معروف و ناهیان از منکر برای یک فروشگاه البسه که احدی از فروشندگان آن عامدانه به مقدسات در پیج(فضای مجازی) توهین و به شهروندانی که با این فروشگاه تذکر داده بودند، خدمات ارائه نمی‌دادند، اخطار پلمپ صادر شد.

این مقام مسئول افزود: مدیر این فروشگاه البسه که فروشنده آن عامدانه در پیج کاری خود به مقدسات توهین کرده و به شهروندان خدمات ارائه نمی داد، به پلیس اماکن دعوت و ضمن اقرار به اشتباه فروشنده متخلف و برخورد قاطعانه با وی اخطار پلمپ فروشگاه تحویل نامبرده گردید.

رئیس پلیس اماکن عمومی استان لرستان در پایان خاطرنشان کرد: قطعاً اماکن و دستگاه های نظارتی با صنوفی که با اقدامات خود به حوادث و ناآرامی های اخیر دامن زده و با معاندین همراهی کنند و به مقدسات توهین و ارزش های دینی و اخلاقی جامعه را زیر پا بگذارند، بدون اغماض برخورد خواهد کرد و با هیچکس تعارف نخواهیم داشت.

شایان ذکر است، اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان آماده دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص هنجارشکنی متصدیان در بحث عفاف و حجاب از طریق خط ایتا به شماره 09999585641 و شماره تماس 33313063می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.