ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۶۸
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
منکرات در دستگاه های اجرایی در همه ی سطوح(دولتی و خصوصی) غیر قابل قبول و اقدام قابل پیگیری است که مسئولان ذیربط باید سریعا درجهت خشکاندن آن اهتمام جدی به خرج دهند.


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام و به دنبال گزارشات متعدد کارکنان بیمارستان امام حسین(علیه السّلام) شهرستان مهران مبنی بر عدم امنیت شغلی و وجود منکرات ...

در روز یکشنبه مورخ ١۴٠١/١٠/١٨ حجةالاسلام حاتمی دبیر ستاد استان به همراه مدیر امور وقایت این ستاد ضمن حضور در بیمارستان مذکور با دکتر شریفی رئیس بیمارستان دیدار نموده و در جریان امور قرار گرفتند.
 در این دیدار حجه الاسلام حاتمی با تاکید بر احیای ارزش‌های اسلامی و برخورد مناسب با منکرات در دستگاه های اجرایی در همه ی سطوح بیان نمودند؛ همه ی ما وظیفه داریم نسبت به ممانعت از رواج منکرات در جامعه و مخصوصا در محیط های اداری که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع دارند حساس بوده و عکس العمل مناسب و در شان مردم مومن و انقلابی داشته باشیم و نگذاریم عده ای با ایجاد ناامنی در موارد  مختلف در ادارات، زمینه ی ناراحتی و ناامیدی کارکنان متعهد و وظیفه شناس را فراهم نمایند.
متعاقب این گزارش در روز دوشنبه مورخ ١۴٠١/١٠/١٩ جلسه ای در محل حراست دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور دبیر و همراهان و ریاست حراست آن دانشگاه تشکیل و موضوع با جدیت پیگیری و با دستور مستقیم رئیس دانشگاه منجر به تنزیل جایگاه شغلی و برکناری فرد متخلف و خاطی گردید و رضایت خاطری در بین کارکنان دلسوز و خداجو ایجاد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.