ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۵۹
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منكر:
حجت الاسلام والمسلمین خان محمدی از بازگشایی پرونده تحصیل فرزندان خارج نشین مسئولان در قرارگاه گام خبر داد و گفت: مدیرانی كه در داخل كشور مسئولیت دارند، لزومی ندارد فرزندانشان در خارج از كشور تحصیل كنند و دانشگاه‌های كشور نیازهای علمی را جوابگو هستند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص تشكیل پرونده برای فرزندان مسئولین خارج از كشور به دلیل عدم رعایت حجاب با حجت الاسلام سید علی خان محمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منكر به صورت تلفنی گفتگو كرد.

حجت الاسلام سید علی خان محمدی با بیان اینكه امر به معروف و نهی از منكر حوزه مسئولین یكی از حوزه‌های فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منكر است، گفت: در این راستا قرارگاهی در سطح كشور با عنوان «گام» یا گشت ارشاد مدیران راه اندازی كرده‌ایم. گام فعالیت‌های متعددی در دستگاه‌های اداری كشور انجام می‌دهد.

وی درباره تشكیل پرونده برای فرزندان مسئولین در خارج از كشور اظهار كرد: این موضوع در حوزه ستاد گام و بنا بر مطالبه عمومی در خصوص تحصیل فرزندان مسئول در خارج از كشور بود و اساسا فقط مربوط به حجاب نیست اما در یك شیطنت رسانه‌ای، آن را به حجاب تقلیل دادند. این زیبنده نیست مسئولی در كشور در حوزه مدیریتی فعالیت كند اما فرزند او در خارج از كشور بوده و درگیر مسائل ارزی و دلاری باشد.

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منكر بیان كرد: نیاز است توجه جدی در حوزه افراد دو تابعیتی شود كه البته مجلس شورای اسلامی قبلا ورود كرده بود تا این افراد مسئولیت‌های كلان دریافت نكنند.

وی اشاره كرد: همچنین مدیرانی كه در داخل كشور مسئولیت دارند، لزومی ندارد فرزندانشان در خارج از كشور تحصیل كنند و دانشگاه‌های كشور نیازهای علمی را جوابگو هستند مگر اینكه واقعا استثنا باشد و رشته مورد نظر در داخل كشور وجود نداشته باشد.

حجت الاسلام خان محمدی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو با تاكید بر اینكه مسئولی كه می‌خواهد شغلی را بپذیرد باید نسبت به جوانب آن توجه داشته باشد گفت: یك مدیر نمی‌تواند مسئولیت بپذیرد و به خارج از كشور تردد كند زیرا مشكلات زیادی از جمله در حوزه‌های امنیتی ایجاد می‌كند و یك نارضایتی عمومی و مردمی نیز ایجاد می‌شود زیرا مردم این سوال را مطرح می‌كنند چرا فرزند یك مسئول در داخل كشور باید خارج از ایران تحصیل كند در حالی كه مردم ایران در دانشگاه‌های داخل كشور تحصیل می‌كنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.