ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۵۸
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
در اجرای سیاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر مبنی از استفاده از ظرفیت های مردمی، تفاهم نامه همکاری میان موسسه مـوعـود «مرکزتخصصی ‌امربه‌معروف ونهی‌ازمنکر» و سـتاد امـر به معروف و نهی از منکر کشور به امضـاء رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ در اجرای سیاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر مبنی از استفاده از ظرفیت های مردمی، تفاهم نامه همکاری میان موسسه مـوعـود «مرکزتخصصی ‌امربه‌معروف ونهی‌ازمنکر» و سـتاد امـر به معروف و نهی از منکر کشور به امضـاء رسید.

در مراسم انـعقـاد تـفاهم نـامه، دکتـر سیدمحمدصالح هـاشمی گـلـپـایگـانی دبـیـر سـتـاد امر به معروف و نهی از منکر کـشـور بـر اهـمـیـت فعالیت جریان های مردم نهاد در آمـوزش و احـیـای این فریضه تـاکـیـد کـرد.

دکتر علی تقوی رئیس و بنیانگذار مرکزتخصصی ‌امربه‌معروف ونهی‌ازمنکر و نهضت ملی احیای واجب فراموش شده در این مراسم با تاکید بر ضرورت تعمیق نگاه علمی به فریضتین گفت: گسترش نهضت سوادآموزی امر به معروف و نهی از منکر یک ضرورت است و فعالان مردمی در مواجهه با خمودگی و کارشکنی بعضی‌ مسئولان خستگی ناپذیر باشند.

این تـفـاهـم نـامـه همکاری در ۵ مـاده و ۱۷ بـنـد و بـا هدف تقویت زمینه‌هـا و سـازوکارهای «هـمـگـانی شـدن فریـضـتـین» بـا اسـتفـاده از آمـوزش‌هـای علمی، کـاربردی و مهارتی و تـولـیـد و انتشار مـحـتـوا در عـرصـه‌هـای حقیقی و مجازی منعقد شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.