ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۵۷
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: فضای حاکم بر دستگاه های دولتی باعث برخی از نارضایتی ها شده است که واکاوی سپس اصلاح آن پدیده های منفی، میتواند امید را در جامعه تزریق کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان، دکتر محمد مهدی صدیقی با حجت الاسلام والمسلمین محمد لاکانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان در این دیدار با تبریک ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها گفت: امیدواریم در مسیر ماموریتی که قانون برای ستاد امر به معروف تعریف کرده است بتوانیم منشاء اثرات شایسته در فضای فرهنگی و تغییر رویکردهای منفی جامعه امروز باشیم.

دکتر صدیقی با بیان اینکه حوزه مطالبه گری یکی از ماموریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر است تصریح کرد: فضای حاکم بر دستگاه های دولتی باعث برخی از نارضایتی ها شده است که واکاوی سپس اصلاح آن پدیده های منفی، میتواند امید را در جامعه تزریق کند.

دبیر ستاد امر به معروف گیلان جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی استان را تا حدی فرسایشی و تقریباً فاقد خروجی لازم و اثرگذار دانست و افزود: برخی از متولیان فرهنگی، باید در حوزه فرهنگ دینی و انقلابی اهتمام بیشتری داشته باشند تا در اصلاح ساختار فرهنگ وارداتی که متأسفانه معروف ها را نزد بعضی خانواده ها عملاً تبدیل به منکر کرده است، اثربخش بوده و دگرباره جامعه ما شاهد اتفاقات والتهابات دیگری نباشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد لاکانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان نیز در این جلسه بابیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از ارکان دین ماست گفت: مردم فریضه امر به معروف و نهی از منکر را منحصر و محدود میدانند و ما نتوانستیم این مسئله و اهمیت و جایگاه ستاد را برای عموم تشریح کنیم.

وی با اشاره به جامعه ی تحت پوشش حوزه خدمات از آمادگی این مرکز جهت تزریق ایده های نو در خصوص امر به معروف و نهی از منکر با استفاده ازنخبگان خبر داد و افزود: امروز نیازمند روش های جدید در بحث امر به معروف و نهی از منکر هستیم و شبهات در بحث عفاف و حجاب و امر به معروف باید پاسخ داده شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.