ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۵۶
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
آیت الله صدیقی مطرح کرد؛
آیت الله صدیقی، امر به معروف و نهی از منکر را به مثابه سیم خاردار مدافع پیکره اسلام دانست و گفت: باید در برنامه‌ریزی نقاط حساس دین خدا را شناسایی کرده و برای صیانت از آن روی این مسائل حساس شده و اقدامات صحیح انجام شود.

امر به معروف و نهی از منکر دژ مستحکم دفاع از پیکره اسلام است/ تهاجم به نهاد خانواده از برنامه‌های جدی دشمن است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ آیت الله صدیقی در چهارمین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن فرهنگی شهید رسول‌زاده گفت: خداوند رحمان را شاکریم که ۴۳ سال است که این کشور زیر پرچم هدایت‌گر ولایت و همچنین خون شهدای عزیز است، امروز همچنان در شهادت باز است و هرگاه خسته می‌شویم و از ادامه راه بازمی‌مانیم، خداوند متعال خون‌های جدیدی را به مسیر انقلاب و مقاومت تزریق می‌کند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در طول زمان در جامعه به‌وسیله این خون‌ها پالایش صورت می‌گیرد، تأکید کرد: تشنگان قدرت و شیفتگان شهوت از مسیر الهی جدا شده و انسان‌های صاحبدل و چشم به راهان واقعی امام زمان(عج) برجسته می‌شوند. یکی از امتیازات نظام این است که به تدریج چهره‌ها را مشخص کرده و هرکسی در جای خودش قرار می‌گیرد.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خطاب به مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: اعتقاد به حقانیت ولایت و خون شهدا افراد را مصمم‌تر، راسخ‌تر و پرانرژی‌تر در صحنه حاضر می‌کند، در این محفل نورانی که شما خدمت می‌کنید، سنگر شما سخت‌تر از سایر جبهه‌هاست زیرا شما امنای شهدا هستید و لذا چند قدم از نظر بصیرت و مجاهدت جلوتر هستید.
وی با بیان آیاتی از قرآن مجید در خصوص جهاد، شهادت و آثار آن در زندگی اشخاص، تصریح کرد: ما باید نقش جهاد و شهادت را همواره به عنوان راهنمای مسیر ببینیم و هیچگاه از آن غافل نشویم. اگر خداوند این جاذبه و نور را در دل‌های جوانان ما ایجاد نمی‌کرد در این مسیر راهی نمی‌شدند و تمام پایگاه‌های فرهنگی هم منحرف می‌شد.
آیت الله صدیقی افزود: اراده خداوند بر این قرار گرفت تا باطن افراد مشخص شود لذا گروهکی مثل داعش را به وجود آورد و مقابله با مقدسات و قتل عام شیعیان را سرلوحه کار خودشان قرار دادند. باطن اصلی دنیای استکبار و جهان سلطه هم این است که هر امر مقدسی را از بین ببرد و در دنیای غرب تقدس‌ها از بین رفته است.
وی با اشاره به اینکه در کشورمان کانون‌هایی مورد هدف دشمن قرار گرفته است، گفت: این کانون‌ها ابتدا به حجاب به عنوان نماد دینداری بانوان و پس از آن هم به روحانیت اهانت کردند تا با نماد دینی، تمدن و سبک زندگی توحیدی و شرعی مقابله کنند، لذا آنچه ما مقدس می‌دانیم را آنها به تمسخر می‌گیرند تا مقدسات ما تحت شعاع قرار گیرد.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه امام راحل(ره) شعار ما می‌توانیم را به عنوان اعتقاد دینی مطرح کرده و به صورت یک گفتمان دینی درآورد، تأکید کرد: هیچگونه یأس و ناامیدی در انسان موحد راه ندارد. دشمن امروز این پایگاه امید را نشانه گرفته و منشأ اقدامات برخی از جوان‌ها که قداست دانشگاه و جامعه را از بین بردند، یأس است. سرچشمه جسارت به ولایت فقیه هم این است که در طول تاریخ اشرار می‌دانستند تا چشمه انبیا و پاکان الهی می‌جوشد آنها آرامش نخواهند یافت و ولایت فقیه به تعبیر امام استمرار حرکت انبیا و مایه امید جامعه است و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند که اگر نبود خسارت‌های فراوانی را متحمل می‌شدیم. در ادامه توطئه‌های دشمن، خانواده و سپس پیشرفت‌های علمی کشور نیز مورد تهاجم جدی است.
آیت الله صدیقی، امر به معروف و نهی از منکر را به مثابه سیم خاردار مدافع پیکره اسلام دانست و افزود: باید در برنامه‌ریزی نقاط حساس دین خدا را شناسایی کرده و برای صیانت از آن روی این مسائل حساس شده و اقدامات صحیح انجام شود.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.