ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۴۹
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
حجت الاسلام مظاهری:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان بیان داشت: مطالبه ما از نمایندگان مجلس و مسئولین کشوری این است که تصمیمات ملی برای اصلاح و یا انتقال مجموعه های بزرگ تولید کننده آلاینده در اصفهان اتخاد کنند.

به گزارش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان؛ حجت الاسلام والمسلمین محسن مظاهری در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی به اهمیت جوانی جمعیت کشور اشاره و اظهار داشت: یکی از مسائلی که در کشور اهمیت بسیاری دارد جوانی جمعیت کشوراست که باید نظارت جدی بر اجرای قانون جوانی جمعیت داشته باشید متاسفانه آمارها نشان از عدم تغییر در رشد جمعیت می باشد.

وی به هوای پاک وسالم و برطرف نمودن آلایندگی ها در اصفهان اشاره کرد و افزود: مطالبه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان از نمایندگان مجلس ومسئولین کشوری در خصوص وضعیت هوای اصفهان و آلایندگی ها این است که باید تصمیمات ملی برای اصلاح ویا انتقال مجموعه های بزرگ تولید کننده آلاینده در اصفهان اتخاد شود تا مردم از این وضعیت آلودگی هوا نجات پیدا کنند.
در ادامه وی به قانون عفاف وحجاب اشاره کرد و اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس خلاء هایی که در قانون عفاف وحجاب وجود دارد را با اولویت در مجلس مطرح ومصوب نمایید این مطالبه همه مردم می باشد.
وی به قانون صیانت از فضای مجازی اشاره و بیان داشت: در سال های اخیر وخصوصا در سال جاری فتنه ها واغتشاشاتی که صورت گرفت محصول رها بودن فضای مجازی در کشور است که نمایندگان مجلس به این موضوع بسیار مهم به جد رسیدگی کنند و با مشخص کردن وضعیت قانون صیانت از فضای مجازی از این آشفتگی ورها بودن فضای مجازی جلوگیری نمایند.
حجت الاسلام مظاهری به قانون استخدام آموزش و پرورش و نیروهای خرید خدمات اشاره کرد و یادآور شد: مطالبه جدی ما از مجلس در ارتباط با مبحث استخدام در آموزش وپرورش می باشد که باید قانونی در این خصوص برای رفع مشکل کم بود نیروی آموزشی و همچنین نیروی های خرید خدمات وضع شود تا هم وضعیت استخدام آنها مشخص گردد وهم کم بود نیروهای آموزش و پروش حل شود.
حجت الاسلام مظاهری به تامین گوشت قرمز و سفید در شب عید و ماه مبارک رمضان اشاره کرد و اظهار داشت: باید نسبت به تامین گوشت قرمز وسفید در شب عید وایام ماه مبارک رمضان پیگیری لازم صورت گیرد که در این ایام مردم با کمبود مواجه نشوند.
لازم بذکر است در پایان حجت الاسلام موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان و حجت الاسلام میرزایی توضیحاتی در خصوص موارد در دست اقدام مجلس و پیگیری های انجام شده بیان داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.