ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۱۰
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
ریاست ستاد امربه معروف ونهی ازشهرستان شاهرود
ریاست ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان شاهرود، بابیان اینکه جدیدترین سیاست دشمن برای نفوذ در کشور دفاع از حقوق زنان است، گفت: در پاسخ به آن‌ها باید اذعان کرد انقلاب ایران منزلت زن را به معنای واقعی حفظ کرده است.
انقلاب منزلت زن راحفظ کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان سمنان حجت‌الاسلام عباس امینی امام جمعه و ریاست ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان شاهرود ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه شاهرود به میزبانی مصلا مدرسه قلعه این شهر ضمن بیان اینکه دشمن با در خطر دیدن منافع خود بارها کوشید تا به هر طریق ممکن بتواند انقلاب را از پایه ویران کند، ابراز داشت: امروز در جدیدترین سیاست خود راه دفاع از حقوق زنان در ایران را پیش گرفته و این در حالی که انقلاب اسلامی با پیروزی خود به زنان منزلت بخشیده است.

وی ضمن بیان اینکه طی چهار دهه عمر انقلاب شاهدیم که زنان در تمامی عرصه‌ها نقش آفرین بوده و برای کشور حماسه و افتخار کسب کردند، افزود: همواره قدردان بانوانی هستیم که در حوزه‌های مختلف علمی، ورزشی و مجاهدت و غیره در عرصه حضور داشته و برگ زیرینی به سند پر رزق و برق نگین جمهوری اسلامی افزودند.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه دشمن در تبلیغات مسموم خود با سردادن شعارهای دروغین دفاع از زنان در ایران منافع خود را دنبال کرده است، ابراز داشت: برخلاف شیوه عملکردی دشمن خوشبختانه زنان در انقلاب اسلامی جایگاه ویژه‌ای داشتند و به زن در خانواده هویتی نو اعطا شده است.

امینی با بیان اینکه حضور زنان در عرصه‌های مختلف خط بطلانی بر اندیشه و رفتار غربی‌ها مبنی بر عدم رعایت حقوق بانوان در ایران کشیده است، تصریح کرد: امروز می‌بینیم که چه طور زنان نه در حال حاضر بلکه از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در ورزش، علم، صنعت، هنر و غیره به معنای واقعی کلمه توسعه کشور مؤثر و سازنده بودند.

وی ضمن بیان اینکه جوانان باید در تبلیغات سو دشمن کاملاً هوشیار باشند و به موقع پاسخ درخور دشمن را بدهند، افزود: مادران رکن اساسی خانواده و جامعه محسوب می‌شود تا زمانی جامعه بانشاطی خواهیم داشت که جایگاه زن در جامعه حفظ شود که این مهم به خوبی برای کشور ما در حال انجام است و روز به روز شاهد بالندگی زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی هستیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.