ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۸۰۹
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
باید فرهنگ تذکر لسانی را جدی بگیریم و به آن اهمیت بدهیم و در گفتارهایمان دقت لازم داشته باشیم که دو قطبی های کاذب ایجاد نشود .

به گزارش روابط عمومی  ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان سمنان ،جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌ سرخه به ریاست امام جمعه محترم حجت الاسلام والمسلمين مهدی اشرف و با حضور فرماندار محترم جناب آقای کرمانی ، ریاست محترم شورای اسلامی شهر سرخه جناب آقای یعقوبی ، تعدادی از مدیران اجرایی و اعضای محترم در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید .در این جلسه امام جمعه محترم در خصوص اهمیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر به مواردی اشاره نموده و فرمودند باید فرهنگ تذکر لسانی را جدی بگیریم و به آن اهمیت بدهیم و در گفتارهایمان دقت لازم داشته باشیم که دو قطبی های کاذب ایجاد نشود . بیان مسائل‌ و موارد ظرافت خاصی می خواهد که باید به آن توجه داشته باشیم .

در ادامه جلسه دبیر محترم ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گزارشی از ابلاغ دستورالعمل ها ، تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات ، مساجد ، محلات و مکان های مذهبی و پیگیری در خصوص آموزش ضابطین قضایی را ارائه نمودند .

در ادامه جلسه فرماندار محترم در رابطه با تشکیل جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر فرمودند بازخورد جلسه مهم است و مردم باید بازخورد ها را ببینند ، بايد صبور باشیم‌ و ظرفیت ها را بالا ببریم و در اجرای دستورالعمل های ستاد باید از نهادهای فرهنگی همچون حوزه علميه خواهران و ائمه محترم جماعات استفاده لازم را داشته باشیم ، همه کارها را به صورت شهرستانی ببینیم و به روستاها نیز توجه داشته باشیم . 

ایشان در ادامه سخنان خود فرمودند بحث استقرار تشکیلات قضایی را به صورت جدی پیگیری نموده ایم و امیدواریم تا پایان سال اجرایی گردد . بعد از سخنان فرماندار محترم تعدادی از حاضرين نظرات و پیشنهاداتی را در رابطه با نقش شورای امر به معروف و نهی از منکر ارائه نمودند .

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.