ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۶۳۷
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی:
باغبان گفت: فعالیت گسترده در فضای مجازی، تشویق و جذب افراد و جمع‌های نخبگانی به تشکیل و ثبت تشکل‌های مطالبه‌گر مردمی خراسان رضوی بخشی از اقدامات این معاونت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، قاسم باغبان، معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد استان گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف این معاونت تشکیل ساختار شورای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌های حاکمیتی و مجموعه‌های غیر حاکمیتی خراسان رضوی است.

وی افزود: پیگیری مستقیم مطالبات مردمی از نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌ها در راستای تحقق فریضتین در سیستم ادارات و همچنین بررسی مطالبات مردمی از طریق تشکل‌های مطالبه‌گر از رویکرد‌ها و وظایف معاونت اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی است.

معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی خاطر نشان کرد: به موجب تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در نهاد‌های مختلف و ثبت این شوراها در سامانه و صدور احکام برای اعضای شوراها، شرح وظایف هر کدام از این اعضا تعریف شده است، از همین رو، با گزارش‌گیری ادواری از فعالیت شوراها مصادیق مختلف معروف و منکر ادارات مشخص می‌شود.

وی افزود: فعالیت گسترده در فضای مجازی، تشویق و جذب افراد و جمع‌های نخبگانی به تشکیل و ثبت تشکل‌های مطالبه‌گر مردمی خراسان رضوی بخشی از اقدامات این معاونت بوده و در ادامه با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت تخصصی برای این افراد میزان اثر بخشی مطالبات‌شان را ارتقا می‌دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.