ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۵۱۴
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
جانشین وزیر آموزش و پرورش:
معاون پرورشی و فرهنگی و جانشین وزیر آموزش و پرورش در شورای امر به معروف و نهی از منکر گفت: وظیفه شرعی امر به معروف و نهی از منکر را باید از اداره و دفاتر خود در وزارت آغاز کنیم، و بعد به مدارس، کارکنان، معلمان و کادر اجرایی برسیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ «اصغر باقرزاده» به عنوان جانشین وزیر آموزش و پرورش در شورای امر به معروف و نهی از منکر با تسلیت ایام فاطمیه (س) اظهار داشت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر بیش از اینکه یک بحث اداری، ستادی و دستورالعملی باشد، یک «وظیفه شرعی» است و در ایفای نقش خود باید به این سوال پاسخ دهیم که به چه نحوی این واجب را دنبال کنیم و ترویج دهیم.
وی افزود: دستورالعملی در این باره آماده شده است و لازم است جدولی از مصادیق معروف و منکر از سوی اعضای شورا تهیه شود.
جانشین رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر ضمن بیان برخی از مصادیق معروف و منکر تاکید کرد: باید از اداره، بخش و دفتر خود این موضوع‌ها را آغاز کنیم و سپس به مدارس، کارکنان، معلمان و کادر اجرایی برسیم و این امر را توسعه دهیم.
گفتنی است؛ تعیین اولویت‌های مصادیق امر به معروف و نهی از منکر و ابلاغ دستورالعملی پیرامون این امر از سوی اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این جلسه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.