ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۴۷۳
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
اگر صدا و سیما امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ بی تفاوت نبودن را ترویج می داد خیلی از مسائلی را که ما امروز داریم پیش نمی آمد!

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان، حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده معاون امور استان ها و دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر ضمن اشاره به موضوع تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و دستگاه های اجرایی، گفت: بعضی برای تشکیل شورا قوی عمل کرده اند، بعضی هم در ارتباط گیری ضعیف عمل کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از صدا و سیما توقع داریم بعنوران رسانه ملی بیشتر با ستاد همکاری داشته باشد و پیگیری نماید، وظیفه صدا و سیماست که کارهای ستاد بعنوان یک نهاد حاکمیتی را نشر و گسترش دهد .

سئوالی که از صدا و سیما داریم این است که در این دو- سه ماه گذشته در خصوص امر به معروف و نهی از منکر چه اقدامی انجام داده است؟

حجت الاسلام صادق زاده افزود: از صدا و سیما درخواست کرده ایم برای شورای امر به معروف و نهی از منکر دبیری را انتخاب و معرفی کنند که با توجه به جایگاهی که دارد کار فرهنگی، فکری و تحولی انجام دهد؛ از طرف دیگر نیز ستاد  می خواهد وظایف و اقدامات خود را بیان کند، کجا باید گفته شود؟ فقط در خبرگزاری ها بگوید؟!

وی با برشمردن شمول گسترده امر به معروف و نهی از منکر گفت: اینکه بگویند نماز جماعت برگزار کرده ایم و یا گزارش بدهند فلان کار فرهنگی را انجام داده ایم قابل قبول نیست؛ اگر صدا و سیما امر به معروف و نهی از منکر را ترویج می داد و فرهنگ بی تفاوت نبودن را ترویج می داد خیلی از مسائلی را که ما امروز داریم پیش نمی آمد!

در بحث عفاف و حجاب، مسائل اقتصادی و موضوعاتی از این قبیل بیایند بگویند چه کاری کرده اند؟ چه ارتباطی با ستاد داشته اند؟ بنده اعلام می کنم که کمترین ارتباط وجود داشته است .

معاون امور استان ها و دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر افزود: مشکل این است که صدا و سیما نمی خواهد اشتباهات خودش را قبول کند و بگوید باید با ستاد امر به معروف همکاری کنم !

ظلمی که به ستاد می شود این است که آنطرف حرف های دبیر ستاد را تقطیع و پخش می کنند و بعدا اینها تاییدیه می گیرند و می گویند شما اشتباه کرده اید!

چرا مردم می گویند شما فقط با عفاف و حجاب کار دارید؟ بخاطر اینکه مردم از وظایف و کارهای ما خبر ندارند! بیایید برای مردم بگوئید وظایف و عملکرد ستاد چه بوده؛ ما چقدر می توانیم هزینه کنیم که نیم ساعت وقت شبکه سه صدا و سیما را داشته باشیم تا با مردم حرف بزنیم؟!   

وی در خاتمه گفت: صدا و سیما آنقدر برای امر به معروف ارزش قائل نیست که دبیر ستاد را بخواهند و بپرسند شما برای امر به معروف چکار کرده اید؟ مسئولین اسبق و سابق را به برنامه می آورند اما دبیر یا معاون ستاد را نمی آورند سئوال کنند تا مردم بفهمند ستاد چکار می کند!

می توانیم به مردم بگوئیم صدا و سیما با ستاد امر به معروف و نهی از منکر قهر است ؟!

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.