ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۲۶۷
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
با امضای طوماری صورت گرفت؛
جمعی از مردم استان چهارمحال و بختیاری با امضای طوماری از مجلس شورای اسلامی خواستند در جهت حل مشکل بی حجابی و بی عفتی در فضای جامعه، قوانین به روز و کارآمد تصویب کند.
مطالبه مردم چهارمحال و بختیاری از مجلس برای حل معضل بی‌حجابی

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان چهارمحال و بختیاری؛ جمعی از مردم استان چهارمحال و بختیاری با امضای طوماری از مجلس شورای اسلامی خواستند که مشکل بی حجابی در کشور را پیگیری و حل کند.

در متن این طومار آمده است:

در پی وقایع چند ماه اخیر که با هدف ایجاد اختلال در مسیر روشن و پرسرعت پیشرفت ایران اسلامی رخ داد، به وضوح نقش راهبری و صحنه‌گردانی دشمنان قسم خورده عزت و استقلال ایران  در جهت سوء استفاده  از غفلت و فریب‌خوردگی برخی جوانان و نوجوانان آسیب‌دیده از کوتاهی‌ها و بی‌تدبیری‌ها در دوره‌های مختلف در توجه به هویت خانواده و اصلح نظام تربیتی و آموزشی کشور آشکار بود که البته با خیانت برخی صاحبان قلم فریب خورده و روشنفکرنمای داخلی و نهایتاً میدان داری ایادی منافقین و سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در ایجاد اغتشاش و ناامنی همراه شد. اکنون  در پی کاهش هیاهو و مشاهده برخی انحرافات و کج‌فهمی‌ها در نخبگان و مسئولین کشور خصوصاً نسبت به رسالت انقلاب اسلامی ناظر به اصل 3 قانون اساسی در مبارزه با ابتذال اخلاقی لازم است هشدارها و مطالبات اساسی جامعه متدینین و دلسوزان نظام اسلامی را یادآور شویم:

  • اولاً تأکید می‌کنیم آنچه همزمان با وقوع انقلاب اسلامی در دفع و عقب راندن موج و جریان ترویج ابتذال اخلاقی در جامعه ایران و حتی در سطح جهانی رخ داد و زمینه رشد اخلاقی جامعه را فراهم آورد دستاوردی بی نظیر برای انقلاب اسلامی است که هر صاحب قلم و منصب که آن را نادیده گیرد حتماً دچار خطای اندیشه یا غرض‌ورزی نسبت به نظام اسلامی خواهد بود. لذا بر تمامی دلسوزان و وابستگان به نظام اسلامی و عموم مردم واجب است با فهم این تحلیل به بررسی برخی اتفاقات و القائات رسانه‌ای اخیر پرداخته و از موضع پر افتخار نظام اسلامی در مواجهه با ابتذال اخلاقی و احکام اسلامی مانند رعایت حجاب اسلامی در عرصه اجتماعی تمام قد حمایت نمایند.
  • ریشه اصلی رخدادهای اخیر را در رهنمودهای منفعلانه مغلوب جوسازی‌ها و رسانه‌ بازی ها نباید جست و جو کرد. بازی های رسانه ای که متأسفانه تصمیمات مدیریتی و نگاه برخی مسئولان را به عقب‌نشینی از مواجهه با ابتذال اخلاقی و ترویج فرهنگ اصیل عفاف و حجاب و عاد‌ی‌سازی ابتذال اخلاقی خاصه در ویترین نهادهای دولتی و اجرایی و بسترهای تبلیغی و اطلاع‌رسانی آن ها کشانده است. در حالی که ریشه  رخدادهای اخیر بلاتکلیفی و ضعف نظام تربیتی و آموزشی کشور خاصه آموزش و پرورش و سیاست‌های لیبرالیستی در تضعیف نهاد خانواده و تجزیه نیازهای خانواده به اجزای جدا از هم  در قالب معاونت امور زنان، وزارت جوانان و . . .  می باشد که تفصیل آن  نامه‌ای مجزا می‌طلبد و چالش اصلی در مواجهه اجرایی با بی حجابی و بی عفتی نیز فقدان قانون کارآمد و قابل اجرا و متولی مشخص و پاسخگو در حوزه مواجهه با ابتذال اخلاقی است.
  • در پایان ضمن هشداربه مدیران و مسئولین نهادها و دستگاه های دولتی و اجرائی و مطالبه اجرای وظیفه   در مقابله با ابتذال اخلاقی و ترویج عفاف و حجاب مشخصا از مجلس شورای اسلامی و ریاست آن  خواستاریم سریعا اقدام به اصلاح قوانین و فرآیندها در راستای تقویت جریان تربیتی نظام آموزشی کشور خصوصاً جذب و گزینش معلمان ارزشی و تقویت نگاه منسجم و یکپارچه به هویت خانواده نموده و در حوزه اجرایی نیز با کناره‌گیری از عافیت‌طلبی و ارائه رهنمودهای کلی اقدام به تصویب قانون اجرایی و کارآمد برای توقف قاطع جریان ترویج ابتذال اخلاقی و عادی‌سازی بی حیایی و بی حجابی نماید.

والسلام علی من اتبع الهدی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.