ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۲۶۶
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بندرخمیر:
حجت الاسلام صالحی با اشاره به اینکه در جنگ ترکیبی، خانواده مهم‌ترین و موثرترین وظیفه را برعهده دارد، گفت: دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی، اندیشمندان و روحانیت رسالت مهمی در شرایط فعلی بر عهده دارند.

در جنگ ترکیبی، خانواده مهم‌ترین و موثرترین وظیفه را برعهده دارد

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان؛ حجت الاسلام صالحی اظهار داشت: انسان در زندگی خود چه فردی و چه اجتماعی، به سلسله هدف‌هایی اعم از مادی و معنوی نیاز دارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بندرخمیر گفت: برای جامعه‌ای که اهداف و آرمان‌های معنوی و غیر مادی مثل عدالت خواهی، آزادی، حفظ کرامت‌های انسانی، سلطه پذیر نبودن وجود داشته باشد، نیازمند طرح و نقشه راه، شناخت میدان و تأمین لوازم و اسباب فکری و انسانی است.

حجت الاسلام صالحی با بیان اینکه ما از اسلام دفاع می‌کنیم، زیرا مزیت بزرگ او جامعیت است، افزود: نگاه عمیق و بلند اسلام به نیاز‌های فردی و اجتماعی افراد به وضوح وجود دارد.

وی تصریح کرد: مردم مسلمان ایران از آن جهت که آرمان بلندی یعنی زیست بر مدار احکام اسلام را پیش روی خود قرار دادند، در سال ۵٧ مجسمه طاغوت را شکستند و انقلاب اسلامی را شکل دادند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بندرخمیر ادامه داد: جوانان و نوجوانان عزیز برای اینکه دستاورد جمهوری اسلامی را بهتر ببینند، تاریخ ۵٠ ساله منتهی به انقلاب ۵٧ را مطالعه کنند.

حجت الاسلام صالحی اضافه کرد: حوادث هولناک و شرم آوری که مردم آن دوره در رژیم پهلوی همانند کشتن شعرا و روشنفکران، ادیبان، روحانیون مخالف با فعالیت‌های ضد انسانی و بسیاری از نویسندگان توسط رضا شاه پهلوی، به چشم خود دیدند، نمونه‌ای از دیکتاتوری و استبداد حکومت است که باید برای نسل جدید تبیین شود.

وی عنوان کرد: حوادث اخیر شباهت‌های زیادی به وقایع دهه ۶٠ دارد که در آن دوره ١٧ هزار شهید ترور را روی دست ملت قهرمان ایران گذاشت، اما تفاوت بزرگ آن، پشتیبانی رسانه‌ای و روایت کذب فضای مجازی و رسانه‌ای دشمن در اشتباه جلوه نمودن وقایع است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بندرخمیر با بیان اینکه دشمن بر روی قشر جوان و نوجوان تمرکز کرده است، تأکید کرد: دشمن برای اثرگذاری در این جبهه برنامه ریزی کرده است و برای آینده کشور و انقلاب دندان طمع خود را تیز و با سرمایه گذاری سعی در انحراف جامعه و ایجاد چالش برای ایران قوی دارد.

حجت الاسلام صالحی با اشاره به اینکه در این جنگ ترکیبی، خانواده مهم‌ترین و موثرترین وظیفه را برعهده دارد، اظهار داشت: دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی، اندیشمندان و روحانیت رسالت مهمی در شرایط فعلی بر عهده دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.