ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۶۲۱۶
تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
در نشست علمی؛
طرح جامع عفاف و حجاب ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مورد بحث و بررسی مدیر، اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران استان همدان قرار گرفت.

بررسی طرح عفاف و حجاب از سوی اساتید و طلاب خواهران همدان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان؛ با توجه به این که در جلسه مقدماتی، فایل و اطلاعات طرح همراه پیوست ها در اختیار مدعوین قرار داده شده بود در این جلسه ابتدا کلیات طرح همراه با تبیین عرصه های ۱۱ گانه مطرح گردید و بندهای مختلف طرح مورد ارزیابی قرار گرفت.

حاضرین در جلسه در یک ارزیابی کلی به نقاط قوت طرح از جمله توجه به تعیین نقش های مردمی و دولتی، مردمی بودن، تبدیل جرم به تخلف و کاهش پرونده های ارسالی مربوطه به قوه قضائیه و تنش زدایی اشاره کردند.

همچنین مقرر گردید برای تبادل نظر بیشتر با دیگر اساتید و صاحب نظران و همچنین جمع آوری پیشنهادات و انتقادات کاربردی، هفته ای دو جلسه به همراه تقسیم وظایف و محدوده عرصه ها در نظر گرفته شود و نظارات مشترک و مصوب در جلسات تخصصی برای بهره برداری و اعمال در طرح در اختیار مقامات ذیربط قرار داده شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.