ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۵۷۳۵
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر بیانییه ستاد امر به معروف ونهی از منکر خوزستان در خصوص کنسرتهای اجرا شده در کلان شهر اهواز به شرح ذیل است:

مقام معظم رهبری می فرمایند:
«من این نکته را در موسیقی به نوازندگان و آهنگ سازان موسیقی عرض می کنم که این هنر ساخته و پرداخته نعمت های الهی را که بر اساس یک ذوق و قریحه ذاتی و یک نظم و انتظام خردمندانه شکل میگیرد و در واقع جان دادن به بی جان هاست در راه خدا و رضای او مصرف کنید. آنچه بر اساس مطالعات خودم می توانم بگویم موسیقی در منطقه ما برای هدف های متعالی به کار نرفته است حتی بر خلاف سیر موسیقی در اروپاست. همه میدانند من استکبار ستیزم ولی اینجا باید بگم این از اون هم بدتر است.»
در خصوص کنسرت های استان خوزستان وکلان شهر اهواز مدتی است بعضی کانالها و شبکه های اجتماعی و پست های فیک و واقعی در شیپور می‌دمند که ملزومات شادی شبکه های بیگانه و دشمنان انقلاب اسلامی از جمله شبکه برانداز، بی‌بی‌سی،من وتو،ایران اینترنشنال و.... را فراهم آورده است.
دشمن کمین کرده انقلاب که در تمام جبهه ها شکست خورده و قاعده بازی را در عرصه های ملی و بین المللی و منطقه‌ای واگذار کرده است و نه تنها نتوانست به منافع حداقلی خود درعرصه های مختلف ازجمله برجام، تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه ، قضایای عراق یمن، سوریه و... برسد، بلکه شاهد سقوط دولت در اسرائیل غاصب و قدرت گرفتن بیت شیعی و جریان مردمی حشدالشعبی در عراق و گیر کردن در حل مناقشه روسیه و اوکراین هستیم.
درچنین شرایطی آمریکا در تلاش است تا یک مفری برای تنفس سیاسی و نظامی خود پیدا کند تا پوشال دیگری بر چهره کریه خود بکشد. از آن جا که تغییر چهره وجبهه، هنر دشمن است، لذا شاهدتغییر صحنه بازی از مواجهه سخت ونیمه سخت به نرم وفرهنگی هستیم برای نقش آفرینی دراین صحنه هم به بازیگران پرتلاش خارجی وهم به مزدبگیران ومدهوشان وقدرت طلبان داخلی .نیاز مبرم وفوری برای غرب وجود دارد. دشمن کمین کرده برای ورود به این عرصه ابتدا اقدام به واژه سازی میکند تا از قِبَل این واژه ها و حمله به ساختارها بخش از اصول این انقلاب را معیوب بکند و دراین بین با انحا ولطایف الحیل مختلف بعضی ازمدیران ارشد ومیانی وپایین دستی واجرایی را نرمال نماید واژه هایی مانند حجاب اجباری،نه به حجاب،اسللام پرخشونت.(متاسفانه دراین بازی کثیف ونخ نما شده بعضی آدمها ومدیران ارشد ومیانی مردود شدند وبرای دنیای خود آخرت جامعه ایی که انقلاب اسلامی برای خود تعریف وترسیم کرده را دچارچالش کردند ودراین بین دوقطبی های کاذب بین بچه های انقلابی ایجاد کردند تا از بستر این دوقطبی ها برای خود نردبانی بسازند و ازاین نردبان دشمن شاد کن به پست ها ومقامهای بالاتر که آرزوی آن رادر سر می پرورانند برسند.
این مهم زمانی به اوج خود رسید که ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و به تبع آن ستاد استانی در قالب قرارگاه ۲۱ تیرماه اقدام به عملیاتی کردن شاخص های عفاف و حجاب به کمک دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی نموده است که همین جا لازم است از مسئولین دستگاه های اجرایی تا اینجای کار تقدیر و تشکر نمایم. اما متاسفانه در همین ایام اداره کل ارشاد اسلامی استان نه تنها هیچ گونه همکاری وهمراهی با این قرارگاه نداشته بلکه اقدام به صدور مجوزهای زیادی به اجرای کنسرتهای زنده در رستورانها،کافی شاپ ها وباغ ویلاها وهمچنین اجرای کنسرتهای متعدد ومتکثر باشیب بسیار تند بدون هیچ گونه ضابطه و آیین نامه ودستورالعملی نموده است. که این اقدام ارشاد صدای اعتراض،گروههای مطالبه گر عرصه حجاب وعفاف و خانواده های شهدا،ایثارگران وجانبازان وعلمای شهر ازجمله نماینده معزز،پرتلاش،مردمی،و پاکدست ومحبوب ولی فقیه رابه دنبال داشته است.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان در راستای فرامین مقام معظم رهبری که در آغاز بیانیه به آن اشاره شده است ضمن اینکه مخالف موسیقی و اجرای کنسرت)قانونمند،مدیریت شده بارعایت تمام پروتکل ها وموازین شرع مقدس( در استان نبوده ونیست اما با اشاره به بعضی از هشدارهای معظم له در این خصوص از انجام بعضی از رفتارهای زشت و زننده که در اکثر اجرای کنسرت ها در اهواز بوده، مراتب اعتراض خود را از مبادی ذیربط و قانونی به ویژه در جلسه شورای فرهنگ عمومی و جلسات متعدد در دستگاه‌های مجری و فرمانداری اعلام داشته است اما رفتارهایی مانند: کشف حجاب واباحه گری،هتک حرمت در خیابان ها اطراف محل اجرای کنسرت -عدم رعایت قوانین حجاب و عفاف موضوع مصوبه ۴۲۷ شورای فرهنگ عمومی و همچنین عدم توجه به ماده 638 قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵،را مذموم دانسته وازاینکه به این اعتراض ها ونگرانی ها بی توجهی شده ازمسیر قانونی این حق را برای خود محفوظ دانسته وتا رفع این بی بند وباری،واباحه گری وولنگاری از سوی اداره کل ارشاد وشرکت های متخلف؛ ازمبادی قانونی ووزارت خانه ای کوتاه نخواهدآمد.
لازم به توضیح است ستاد امر به معروف استان خوزستان به خود می بالد وافتخار میکند که مورد اعتماد ومراجعه زیاد مومنین دلسوز، گروه های مطالبه گر تخصصی حجاب و عفاف، خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است و بر خود لازم می داند تا تحقق فرمان الهی ورفع نگرانی دلسوزان انقلاب چنین موضوعاتی رابا سازماندهی مردم مرتفع نماید.
درقضیه کنسرت زیر لوای بی.بی.سی خیلی چیزهای به حق ودرست مغفول مانده که این ستاد با تکمیل اسناد تخلفات روز واقعه پیگیر برخی مسائل مغفول مانده مانند ضرب وشت مآمر به معروف توسط مجری یکی از کنسرت ها باهویت معلوم که مانع از اجرای تذکر لسانی آمران به معروف و ناهیان از منکر شدند که به استناد ماده 9 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر عمل خواهد شد.
اصرار شرکت ها برای اجرای کنسرت بدون ضابطه و قید و بند و عبور از احکام اسلام و قانون باعث خروش ملت انقلابی شد و هر گاه ملت بیدار بشود هر غفلت و منکری را پاک میکند.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بر خود لازم می داند تا از مومنین و متدینین به جهت جلوگیری از اجرای کنسرت های بی ضابطه که باعث وهن در جامعه شده تشکر نماید و بر اساس قانون هر کسی یا هر گروه و یا هر تشکل، سازمانی و غیرسازمانی اقدام به اباحه گری و کشف حجاب در ملاعام نماید به حکم قانون مورد پیگیرد قضایی قرار خواهد گرفت.
ستاد امر به معروف مستند به قانون حمایت از اقدامات قانونی آمران به معروف و ناهیان از منکر به کمک دستگاه قضایی حمایت خواهد کرد.
به دستگاهها و شرکت های مجری کنسرت هشدار می دهد در بستر قانون عمل کنید و جامعه را بیش از این دچار چالش ننمایید. و خوراک برای شبکه های معاند تهیه نکنید.
در پایان به بعضی از مدیران و معاونین وزارت بهداشت و بعضی از نمایندگان محترم مجلس عرض می‌کنیم که قبل از اظهار نظر، تقوا وتعهد وکیل المله بودن شما حکم می کرد از قضایای پیش آمده اطلاعات موثقی کسب می کردید بعد لب به سخن می گشودید. مگر نه اینکه پیامبر اکرم فرمود) طوبی لمن ملک لسانه(خوشابه حال ان کس که اختیار زبان خودش راداشته باشد؟.
ودرپایان به رئیس انقلابی ودلسوز ومحبوب کمیسون فرهنگی مجلس عرض میکنم اگر قرار شد این رفتارها ازوزارت خانه ابلاغ بشود ومدیران کل ارشاد استانها مجبور به اجرای کنسرت به هر شکل وقیمتی باشند، وهر روز باید شاهد حمله بی بی سی و مزد بگیرانش در یک استان باشیم ونیروهای انقلابی به انسانهای هوچی گر،تندرو،بی ترمز و......متهم بشوند وبه طریق اولی دولت انقلابی به انواع تهمت ها آماج حملات سازمان یافته قرار بگیرد،لازم است درقضیه استیضاح وزیر گام بردارند واگر چیزی غیراز این است، باعزل مدیران کلی که فریادشان گوش فلک را کر کرده)مثال خوزستان( که ما مجبور به اجرای کنسرت هستیم،پویایی وبالندگی انقلاب اسلامی رابه رخ جهانیان بکشید.

والعاقبه للمتقین روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.