ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۵۶۸۳
تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
در دیدار دبیر ستاد کشور با حضرات آیات سعیدی و کعبی مطرح شد :
آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: آثار فریضه مهم و ارزشمند امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه دیده شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، آیت الله سید محمد سعیدی امروز در دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، با بیان اینکه همه اقدامات و فعالیت‌های این ستاد باید با هدف جلب رضایت الهی باشد نه چیز دیگر افزود: اگر رضایت خداوند در نظر گرفته شود، آن وقت آثار آن را در جامعه به خوبی خواهیم دید.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) به نقش رسانه‌ها بویژه رسانه ملی در تبیین اهمیت و جایگاه این فریضه در جامعه اشاره و تصریح کرد: بهتر است در رسانه ملی بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر پرداخته و برنامه‌های مخصوص این موضوع تولید شود.

آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری هم در این دیدار گفت: در راه تحقق سیاست‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید از توان و ظرفیت دولت ارزشی و انقلابی استفاده و اتاق‌های اندیشه ورزی و هسته‌های فکری هوشمند برای پاسخگویی به شبهات و تبلیغات غلط دشمنان در جامعه ایجاد شود.

وی تصریح کرد: ایجاد فضای مناسب برای رشد فضائل اخلاقی در جامعه، نیازمند همت، تلاش و همفکری مراکز آموزش عالی، آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر همچنین با آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد.

سید صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور هم در ابتدای این دیدار‌ها با ارائه گزارشی از آخرین اقدامات و فعالیت‌های ستاد در موضوعات مختلف ازجمله عفاف و حجاب گفت: احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر اولویت این ستاد است.

آثار امر به معروف و نهی از منکر باید درجامعه دیده شود

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.