ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر: ۲۵۲۹۱
تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
در آستانه دهه احیا امر به معروف برگزار شد
با عنایت به جایگاه خاص دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر، با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران و صدا و سیما مرکز مازندران کارگروه ویژه فریضتین در شبکه استانی تبرستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، کارگروه ویژه فریضتین در شبکه تبرستان با حضور مهرداد محمدی دبیر ستاد، تقی صمدی قائم مقام و معاونین سیما، صدا، خبر و فضای مجازی صدا و سیما مرکز مازندران تشکیل شد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در این جلسه به جایگاه رسانه بمنظور تبیین مسائل و موضوعات گوناگون در جامعه اشاره و عنوان داشت: با عنایت به جایگاه خاص دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر برای ستاد فعالیت‌های رسانه‌ای در راستای شناساندن ستاد و اهداف و رویکرد‌های آن به مردم جزو اولویت‌های برنامه‌ای ما است که با همکاری رسانه ملی و شبکه‌های استانی به این مهم خواهیم پرداخت.
محمدی با بیان اینکه دهه اول ماه محرم با عنایت به اهداف اصلی قیام امام حسین (ع) به نام دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر ناگذاری شده است، تصریح کرد: ستاد به دنبال آن است تا از ظرفیت رسانه ملی و استانی در حوزه ترویج، فرهنگ سازی و آموزش فریضتین امر به معروف و نهی از منکر استفاده نماید.
وی به شعار محوری دهه احیا "ملت حسینی، مطالبه گری آگاهانه، تبیین مجاهدانه" اشاره و خاطر نشان ساخت: انتظار ستاد این است تا تهیه کنندگان و برنامه سازان در معاونت‌های تخصصی شبکه تبرستان این محور‌های اصلی را مد نظر قرار داده و بر اساس این شعار تولیدات خوبی داشته باشند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران به اهمیت فضای مجازی در عصر امروز اشاره و افزود: هشتک‌های #همه_مسئولیم و #مردم_مطالبه گر دو هشتک محوری ستاد برای ویژه برنامه‌های این دهه تعیین شده است.
محمدی از صدا و سیما به عنوان یک دانشگاه بزرگ و سراسری نام برد و عنوان کرد: در این رسانه اقدامات آموزشی، پژوهشی و تبلیغی با هدف اغنا سازی مخاطبان صورت می‌گیرد که نقش بی بدیل آن را نمی‌توان به هیچ عنوان کتمان نمود.
گفتنی است در ادامه این نشست معاونین صدا و سیما مرکز استان به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات در خصوص برگزاری بهتر برنامه‌ها در این دهه پرداختند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.