ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۵۲
کد خبر: ۲۴۸۲۸
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۴
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی؛

حمایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر از گروه های مطالبه گری جهت مقابه با بدحجابی در جامعه

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان هرمزگان:حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن کریمی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان هرمزگان درخصوص استفاده ابزاری دشمن و نماد قرار دادن بد حجابی برای ایجاد مقابله با نظام اسلامی و لزوم ارائه راه حل مقابله با هجمه‌های آن‌ها بیان کرد:

با توجه به اینکه اولویت اصلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر پرداختن به موضوع عفاف و حجاب است، با استفاده از ظرفیت گروه‌های مطالبه گری و عموم مردم می‌توان در جهت توسعه و ترویج و نهادینه کردن مسئله عفاف و حجاب اقدام کرد.


دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان هرمزگان بیان کرد: گفتمان صحیح در جهت تببین درست فرهنگ حجاب و عفاف در فضای مجازی یکی از برنامه‌های ستاد و با هدف فرهنگ سازی و مقابله با دشمنان مورد استفاده قرار می‌گیردو باید این روند را با قدرت و تفکر بیشتر ادامه دهیم.


دکتر کریمی افزود: استکبار جهانی در جهت برهم زدن نظم وامنیت در کشور از تمام امکانات خود استفاده می‌کند که یکی از حوزه‌های مهم فعالیت آن‌ها ترویج فرهنگ بی بندوباری در جامعه است که برای مقابله با آن‌ها ایجادجریان سازی و گفتمان سازی متداوم با خوراک قوی و مناسب ضرورت دارد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین کریمی با انتقاد از دستگاه‌های متولی در این حوزه بیان کرد:نهاد‌هایی که مسئول هستند باید به این امر اهتمام کنند و باید پیگیری شود که چرا برخی از این دستگاه‌ها کار را زمین گذاشته‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی بیان داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر پرچم دار حوزه مبارزه با بی حجابی و بد حجابی در جامعه است و حضورگروه‌های مطالبه گری مردمی در حوزه عفاف و حجاب برای ما بسیار کمک کننده است.

دکتر کریمی در پایان خاطرنشان کرد: گروه‌های مطالبه گری ستاد به صورت نامحسوس در حال رصد اوضاع هستند، و در صورت مشاهده تخلف در مجموعه‌های اداری با مدیر و مسئول آن مجموعه برخورد قانونی خواهیم کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.