ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۶۳
کد خبر: ۲۴۷۲۶
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
جلسه مدیر کل حفاظت محیط زیست با مسئولان امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی ستاد: سرپرست معاونت اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به همراه مسئول دفتر دبیر ستاد و دیگر اعضاء این ستاد، با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه دیدار کردند.

در ابتدای این نشست، سهیلا معزز دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گزارشی از فعالیت‌های این اداره کل در بهار امسال در زمینه امر به معروف و نهی از منکر برای اعضاء ارائه داد.

احد جلیلیان مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان بر ضرورت توجه به امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.

جلیلیان گفت: جلسات امر به معروف و نهی از منکر با توجه به اهمیت موضوع، جزء ضروریات و اولویت‌های اصلی این اداره کل قرار دارد و این جلسات بصورت منظم در اداره کل برگزار می‌گردد.

وی افزود: باید به امر به معروف و نهی از منکر به عنوان واجب و تکلیف شرعی نگاه ویژه داشته باشیم همانگونه که ائمه اطهار و معصومین، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و بزرگان دینی ما همواره به امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه داشته اند و برای مردم در این مهم رهنمود‌ها و نصایحی را بیان کرده اند.

در ادامه جناب آقای وحید نظارتی نژاد سرپرست معاونت اجتماعی شورای امر به معروف و نهی از منکر استان نیز ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در زمینه فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر مطالبی را در خصوص اهمیت شورای امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد.

وی افزود: لزوم توجه به برگزاری جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر بصورت منظم و اقدامات فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی از تأکیدات این سازمان است.

در پایان با صدور حکمی از سوی آیت الله مصطفی علماء نماینده، ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه، احد جلیلیان بعنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل حفاظت محیط زیست استان انتخاب و حکم سایر اعضاء شورا از سوی سرپرست معاونت اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اهداء شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.