ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۹۱
کد خبر: ۲۴۶۴۰
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۴
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:
محمود الله مرادی عنوان کرد: باید به جزئیات حرکات دشمن در تمام عرصه ها توجه کنیم، نباید از موارد جزئی غافل باشیم چون هر حرکت دشمن یک نقشه ای پشت آن قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان؛ محمود الله مرادی در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره با موضوع طرح جامع حجاب و عفاف و تشکیل قرارگاه ۲۱ تیر برگزار شد، ضمن تبریک به انتصاب فرماندار جدید دیواندره اظهار کرد: انتصاب فردی بومی نشان از اعتماد جمهوری اسلامی به مردم و شکل گیری نظام بر پایه رای و خواسته مردم است، از همه افرادی که برای انتصاب فردی بومی به عنوان فرماندار تشکر می کنم، لذا برای موفقیت فرماندار در امورات باید همه دوستان کمک کنند.

محمود الله مرادی ادامه داد: برای خدمت به مردم باید چنین مدیرانی را کمک کرد و مشکلاتی که وجود دارد را به آنها گوش زد کرد، هدف همه ما خدمت به مردم است و باید در این راستا گام برداشته شود.

وی بیان کرد: در کردستان سنت دیرینه ای در حوزه عفاف و حجاب وجود دارد، در همین استان کردستان به ویژه شهرستان دیواندره همه همواره دارای حجاب کامل بودند و مردان و زنان این منطقه از لباس زیبای کردی با رعایت تمام شرایط اخلاقی و شرعی استفاده می کردند.

الله مرادی اضافه کرد: متاسفانه امروز در اثر تهاجم فرهنگی برخی از جوانان غرب را به عنوان الگوی اخلاقی خود قرار داده اند و این در حالی است که اسلام کامل و جامع ترین مکتب دنیا را فراموش کرده ایم که به عنوان الگو قرار دهیم، لذا توصیه ای که به همه دارم یکبار سوره مبارکه نور را با معنی تا پایان مطالعه کنید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: دشمنان ما یک ثانیه برای ضربه به فرهنگ کشور کوتاهی نکرده اند، مقام معظم رهبری تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و ناتو فرهنگی را در سال های مختلف بیان کردند اما مسئولین غافل شدند، در اقدام اخیر غربی ها جشنواره کن کاملا در راستای جنگ نرم علیه امتهای اسلامی است و متاسفانه برخی از افرد خود فروخته نظام در این راستا کمک کار اجرای برنامه های دشمن در جنگ ترکیبی هستند.

محمود الله مرادی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی  از لحاظ نظامی به عزت و اقتداری رسیده است که می تواند با آن قلب استکبار را بزند، به برکت انقلاب اسلامی قدرتی وجود دارد که با آن می توان اسرائیل و آمریکا را سر جای خود بنشاند زیرا آمریکا از هیچ جنگی علیه جمهوری اسلامی ایران دریغ نکرده و هم اکنون  در حال جنگ ترکیبی تمام عیار است.

الله مرادی تصریح کرد: در همین ساختمان فرمانداری دیواندره افراد شاخصی به شهادت رسیدند، افراد زیادی در مقابل دشمن ایستادند تا امروز این امنیت به دست آورده شود، لذا باید فرزند شهید باید راه شهید را برود و از شهدا الگو بگیرد.

وی اضافه کرد: باید به جزئیات حرکات دشمن در تمام عرصه ها توجه کنیم، نباید از موارد جزئی غافل باشیم چون هر حرکت دشمن یک نقشه ای پشت آن قرار دارد.

دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر تاکید کرد: حرکت دولت سیزدهم در طرح هدفمندی جدید یارانه ها یک حرکت امیدوارانه و یک جراحی اساسی است که دست رانت خواران را قطع می کند، لذا دشمن بخاطر اینکار دارد بین مردم و مسئولان فاصله می اندازد.

وی گفت: با اشاره به راهکارهای ترویج اخلاق‌ دینی در جامعه گفت: بهترین راهکار جهت تحقق این امر، توجه به حدیث «الناس علی دین ملوکهم» یعنی مردم از رفتار و کردار رهبران و مسئولان تبعیت می‌کنند، است، لذا هر خطا یک منکر است ولی برای مسئولین این خطا اشتباه بزرگ‌تری قلمداد می شود.
ایشان با بیان اینکه مادر ستون و نعمت خانواده است، متذکر شد: متاسفانه صدا و سیما امروز از خانم ها به عنوان یک کالا استفاده می کند و این در حالی است که جایگاه زن در اسلام بسیار متعالی است و اگر زن نبود کائنات هم نبود همان طور که در صدر اسلام زنانی بزرگواری همچون حضرت خدیجه (س)، حضرت زهرا (س) و ... همواره پیامبر (ص) را در امر رسالت کمک می کردند.
وی با اشاره تشکیل قرار 21 تیر و وظایف دستگاه های دولتی در اجرای طرح جامع عفاف و حجاب، خاطرنشان کرد: این قرارگاه روی مسائلی که طراحی دشمن  برای برندازی بنیان خانواده ها برنامه ریزی کرد، عمل می کند.
الله مرادی در پایان توضیح داد: حجاب یک معروف و زمینه ای برای پیشگیری خیلی از منکرات می باشد و رعایت آن متعلق به همه اقشار مختلف جامعه است که در صورت عدم رعایت آن همه خانواده ها دچار معضلات خانمان سوز می شوند لذا در طرح جامع عفاف و حجاب کار باید بدون تنش و صد در صد با رویکرد فرهنگی صورت گیرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.