ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۷۳
کد خبر: ۲۴۳۶۲
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر خوزستان نشستی را با مسئولین اقشار متخصص بسیج با موضوع جهاد تبیین و مبارزه با ناهنجاری ها و هنجار شکنان  بر گزار کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر خوزستان دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر خوزستان نشستی را با مسئولین اقشار متخصص بسیج با موضوع جهاد تبیین و مبارزه با ناهنجاری ها  بر گزار کردند.

شهریاری با بیان اینکه همانطور که این ناهنجاری ها توسط اتاق فکری برای تغییر رفتار در جامعه به ویژه جوامع اسلامی تولید و باز تولید می شوند افزود، باید ابتدا در بستر پدافند و پاسخ شوراهای اندیشه ورزی تشکیل شود و از نظرات متخصصین استفاده شود تا در برابر این ناهنجاری ها اقدامی صورت گیرد و دوم تغییر موضع از پدافند به آفند است انقلاب اسلامی در همه موضاعات در موضع کنش است نه واکنش، امروزه دشمن است که در موضع واکنش است.

ایشان ادامه دادند که:جهاد تبیین فقط گره باز کردن از چند گره سیاسی نیست، جهاد تبیین در حوزه محیط زیست هم هست، در حوزه مسئولین هم هست، در حوزه بهداشت و درمان هم هست و همچنین در حوزه مسائل آموزشی و تربیتی هم هست همه مسائلی که مردم در ارتباط با آن هستند و سود یا زیان میکنند باید تبیین شود تا جامعه دچار ناهنجاری نشود.

دبیر ستاد استان خاطرنشان کرد با استفاده از ظرفیت جامعه اساتید،

دانشجویان،جامعه مهندسین ، جامعه کارگری و کارمندی، جامعه مداحین و اقشار متعدد دیگر که شامل 22 قشرمتخصص بسیج میشوند میتوان گام موثری در بحث جهاد تبیین برداشت.  

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی:۰۲۱۲۲۵۶۱۴۳۰

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.