ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۱۵۲
کد خبر: ۲۴۳۰۷
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی گفت: نعمت خدمت به خلق از سوی خدا نصیب کارکنان جمعیت هلال احمر شده است.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی آیت الله آل هاشم همزمان با سالروز تأسیس جمعیت هلال احمر در دیدار با جمعی از کارکنان این نهاد اظهار داشت: محبوبیتی که کارکنان و داوطلبان هلال احمر دارند تصادفی نیست چرا که خداوند خدمت به خلق را نعمتی برای انسانها داده است که این نعمت به کارکنان هلال احمر رسیده تا در شرایط سخت و رنج و درد در کنار مردم بوده به خلق خدا خدمت کنند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود: کاهش آلام بشری بدون در نظر گرفتن ملیت، مذهب، دوست، دشمن و تأمین سلامت انسانها در بحرانها بر عهده جمعیت هلال احمر است که خوشبختانه نیروهای خدوم هلال احمر استان ما در این وظیفه و خدمت رسانی سربلند هستند.
وی داشتن اصول بشر دوستانه و دوری از منازعات سیاسی و برخورداری از نیروهای داوطلب مردمی را از ویژگی های مهم جمعیت هلال احمر دانست و گفت: این شبکه بزرگ بین المللی با نیت اهلی و خالصانه خدمت میکنند که اوج این خدمتشان در دوران دفاع مقدس متجلی شده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: این جمعیت در دوران دفاع مقدس۵۲۰ امدادگر شهید ۲هزار و یکصد امدادگر جانباز و ۳۲۰ امدادگر آزاده داشته اند که نقشی ایثارگرانه و انسان دوستانه آنها در یکی از جنگ های طولانی کشور با اهمیت و تأثیرگذار بوده است.
منجم مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی هم در این دیدار با ارایه گزارشی از فعالیتهای این جمعیت در استان گفت: تجهیز انبارهای امدادرسانی، خرید یک دستگاه جدید خودرویی برف نورد و دو توله سگ زنده یاب، شبانه روزی کردن داروخانه مرجع هلال احمر استان برای داروهای خاص از جمله اقدامات چند ماه اخیر این مرکز است.
 
 
 
منبع : روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.