ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۶۶
کد خبر: ۲۴۲۹۸
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
پیرامون طرح جامع حجاب ستاد بدون پیشداوری، نکات اصلاحی، تکمیلی و ارتقائی خود را ارائه فرمائید
«با صلوات بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)» با احترام، چنانکه مستحضرید یکی از ارکان حفظ جامعه اسلامی و شروط تأسیس و استمرار تمدن نوین اسلامی ایجاد محیط مساعد اخلاقی و جلوگیری از بروز مظاهر فساد و تباهی می‌باشد. فاجعه فروپاشی تمدن چند صد ساله اسلامی در اندلس به علت ساده‌انگاری و بی مبالاتی نسبت به این مهم که با دو عنصر ترویج بی عفتی و مسکرات صورت گرفت، شاهد براین مدعاست در این راستا ستاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر بنا به وظایف قانونی و غیر قابل تخلف خود باتوجه به فوریت مساله (نه اولویت)، طرح جامع عفاف و حجاب را در ۱۰ عرصه تهیه و ارائه نموده است. گام اول این طرح با رویکرد گشت ارشاد مسئولین در حوزه عفاف و حجاب در دستگاه‌ها و زیر مجموعه‌های حاکمیتی در نظر گرفته شده است.

حضور محترم خطیب ارجمند حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای علیرضا پناهیان سلام علیکم

«با صلوات بر محمد و آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)»
با احترام، چنانکه مستحضرید یکی از ارکان حفظ جامعه اسلامی و شروط تأسیس و استمرار تمدن نوین اسلامی ایجاد محیط مساعد اخلاقی و جلوگیری از بروز مظاهر فساد و تباهی می‌باشد. فاجعه فروپاشی تمدن چند صد ساله اسلامی در اندلس به علت ساده‌انگاری و بی مبالاتی نسبت به این مهم که با دو عنصر ترویج بی عفتی و مسکرات صورت گرفت، شاهد براین مدعاست در این راستا ستاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر بنا به وظایف قانونی و غیر قابل تخلف خود باتوجه به فوریت مساله (نه اولویت)، طرح جامع عفاف و حجاب را در ۱۰ عرصه تهیه و ارائه نموده است. گام اول این طرح با رویکرد گشت ارشاد مسئولین در حوزه عفاف و حجاب در دستگاه‌ها و زیر مجموعه‌های حاکمیتی در نظر گرفته شده است.
خواهشمند است خلاصه این طرح که در پیوست تقدیم می‌شود را بدون پیش‌داوری ملاحظه نموده و نکات اصلاحی، تکمیلی یا ارتقائی خود را ارائه فرمایید. 13/د2/401
باتشکر از حسن نظر حضرتعالی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.