ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر: ۲۴۲۷۶
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به قاسم غریب آبادی، مدیرعامل هلال احمر گلستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، یاسر قزوهی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان، روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به قاسم غریب آبادی، مدیرعامل هلال احمر گلستان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

۱۸ اردیبهشت ماه، یادآور فعالیت مجاهدانه و ایثارگرانه افرادی است که با همت خویش انجام فعالیت های خیرخواهانه را در سطح استان افزایش می دهند.

جمعیت هلال احمر استان در راستای تحقق دنیایی عاری از اتفاق پیشتاز شده و تلاش بسیاری در این راستا کرده است چرا که رشادت، شجاعت و ایثار آن ها با بشر دوستی گره خورده است.

جمعیت هلال احمر همیشه پیام‌آور صلح و بشردوستی و نمادی از ارج نهادن به صفات و خصایل نیکویی همچون احسان، صبر، نیکوکاری، گذشت و ایثار است و بدیهی است این مهم جز با همت و سعی فراوان پرسنل کوشا، امدادگران شجاع، جوانان غیور و  مشارکت و همیاری داوطلبان عزیز و گرانقدر جمعیت بدست نخواهد آمد.

جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد خدمتگذار توانسته به مدد خانواده بزرگ خود در بحث خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات گام های بلندی بردارد که این نشان از همدلی بسیار زیاد در جهت ارائه خدمات گسترده است و امروز این گامهای بلند  سبب شده تا تسکین آلام بشری روند پرشتاب‌تری بر خود گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات و تلاش های بی وقفه تمامی پرسنل، امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، فرا رسیدن روز جهانی صلیب سرخ را به این عزیزان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون را برای این پیام آوران آرامش از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.