ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۰۷
کد خبر: ۲۴۰۷۸
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۴
عضو شورای اسلامی شهر شیراز:
جلسه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با عضو شورای اسلامی شهر شیراز در محل سالن جلسات شهید قائدی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس؛ جلسه دبیر و معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با عضو شورای اسلامی شهر شیراز در محل سالن جلسات شهید قائدی برگزار شد.

 

در ابتدا حجت‌الاسلام کرم عباسی ضمن عرض خوش‌آمدگویی و تشریح و تبیین اهداف ستاد اشاره نمود: ستاد امر به معروف و نهی از منکر که به ریاست نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز حضرت آیت‌الله دژکام می‌باشد یک نهاد مردمی است که با رویکرد فرهنگی-اجتماعی جهت ترویج، احیاء و اجرای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تأسیس شده است.

 

دبیر ستاد امر به معروف استان فارس با بیان اینکه شورای اسلامی شهر می‌تواند نقش بسزایی در تغییر افکار عمومی و تقویت حس مسئولیت‌پذیری اجتماعی ایجاد کند اظهار داشت: از اعضای محترم شورای اسلامی شهر انتظار می‌رود که در برنامه‌ها و جلسات خود اهتمام ویژه‌ای به فریضه امر به معروف و نهی از منکر نشان بدهند.

 

سپس افسانه خواست خدایی، عضو شورای شهر گفت: آنچه وظیفه خودم در ورود به شورای شهر می‌دانستم چیزی جز امر به معروف و نهی از منکر نبوده و نیست و قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر قابل انطباق با وظایف ما در شورا می‌باشد.

 

وی در ادامه افزود: جزء وظایف خودم می‌دانم که گفتمان امر به معروف و نهی از منکر  را با رویکرد فرهنگی در سطح جامعه تقویت کرده و در همین راستا امیدواریم با ایجاد قرارگاه مشترک در شورا و راه‌اندازی فرهنگ‌سرای معروف در نقاط مختلف شهر و...گام‌های مؤثری در ترویج این فریضه برداشته شود.

 

در پایان جلسه طرح‌ها و پیشنهاداتی توسط معاونین اجتماعی و مطالبه‌گری و فرهنگی و آموزشی ستاد ارائه گردید.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.