ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۴۰۷۱
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
معارفه شورا :
جلسه معارفه شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و تجلیل از آمران به معروف در محل فرماندهی سپاه استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ در این جلسه سید ابراهیم میرعباس زاده دبیر ستاد استان اظهار داشت : از نشانه های خیرخواهی در جامعه امر به معروف می باشد . اگر در بیضی مواقع  نقضی وجود دارد ، در ان جا امر به معروفی صورت نگرفته است .

میرعباس زاده ابراز داشت : تمدن اسلام و قوام نظام به امر به معروف و نهی از منکر بستگی دارد . نظارت باید به خود مردم واگذار شود تا نتایج بهتری حاصل گردد . بزرگترین بیماری عصر حاضر بی تفاوتی می باشد.

وی ادامه داد : آمرین به معروف و ناهیان از منکر باید به روش های حکمرانی و قوانین دقت نمایند. در رویکرد جدید ستاد 20 عرصه تخصصی  فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، ورزشی و ... طراحی شده است و بالغ بر 350 گروه جهادی در این عرصه های بصورت تخصصی فعالیت می کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد : سه برنامه مهم 1) لشکر سایبری 2) آموزش ملی 3) مطالبه گری اخیراً در ستاد اجرا شده است که نتایج قابل قبولی بدست آمده است و نیز در حال آماده کردن پیش نویس طرح (هرخانه یک ستاد ) می باشیم که با عملی کردن این امر به جامعه آرمانی دست خواهیم یافت . از بدنه سپاه و بسیج و در راس آن سردار محمدی اصل کمال تقدیر و تشکر را داریم که در تمامی برنامه ها پشتوانه ستاد و مردم هستند و از هیچگونه کمکی دریغ نکردند.

سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت : وظیفه مهم آمران به معروف و ناهیان از منکر فراهم کردن مقدمات حضور مردم برای دفاع از حقوق عامه می باشد . امر به معروف و نهی از منکر در تمامی زمینه های فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی توسط عامه مردم انجام شود .

سردار محمدی ادامه داد : جامعه نیاز صد در صدی به مطالبه گری تخصصی دارد. باید آموزشهای تخصصی صورت بگیرد تا پیامدهای مثبتب در بین مردم دیده شود . باید از تهاجم فرهنگی جلوگیری شود . امروزه جنگ اصلی به قلب و روحیه انسان ها از طریق فضای مجازی ضربه می زند . چرا که جنگ سایبری به عنوان جنگ فرهنگی و اجتماعی است نباید به دشمنان به هیچ عنوانی قدرت ارزاندامی داد.

وی ادامه داد : اقدامات مهمی در عرصه احیاء فریضتین در بدنه سپاه و بسیج انجام گرفته شده است . از جمله آموزش ضابطان و حضور آنها در بین مردم ، ایجاد گشت رضوی برای جلوگیری از سرقت در محلات ، راه اندازی یاوران پیشگیری با همکاری قوه قضایی .

در ادامه با اعطای حکم مسئولیت اعضای جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل معرفی شدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.