ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۳۳۷
کد خبر: ۲۳۸۳۱
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
آیت‌الله صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در خطبه‌های نماز جمعه گفت: مسأله امر به معروف و نهی از منکر که نه تنها مظلوم واقع شده است بلکه به نوعی به قتل رسیده است و خبری در کوی و برزن و جامعه و ادارات به طور مشخص از آن نداریم می‌تواند در این رابطه مؤثر و مفید باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی؛ آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت:‌ مسأله امر به معروف و نهی از منکر که نه تنها مظلوم واقع شده است بلکه به نوعی به قتل رسیده است و خبری در کوی و برزن و جامعه و ادارات به طور مشخص از آن نداریم می‌تواند در این رابطه مؤثر و مفید باشد.

 

وی در ادامه افزود: کجاست این فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر که به نوعی همان «تبیین» است.

 

آیت‌الله صدیقی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از مهم‌ترین قوانین در تحقیق حق است، تصریح کرد: ما قانونی سرنوشت‌سازتر از احساس مسئولیت برای موجودیت دینی و هویت مستقل دینی نداریم. همه را باید خودمان ببینیم و همدیگر را به خوبی دعوت کنیم و از بدی باز بداریم.

 

تعداد بازدید : 44
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.