ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۷۷۹
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۰
معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف مازندران؛
حجت‌الاسلام والمسلمین خجسته‌فر گفت: فلسفه وجودی امر به معروف و نهی از منکر اشاعه و ترویج اعمال خیر و بازداشتن از بدی‌ها در جامعه و کمک به همنوعان است.
به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران، رئیس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات امداد جاده‌ای با صدور احکامی از سوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان منصوب شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ایمان خجسته‌فر در جلسه معارفه اعضای مرکز فرماندهی عملیات امداد جاده‌ای عنوان داشت: یکی از اهداف مهم ائمه معصومین(ع) و تمامی اولیای الهی در طول زندگی مبارک خویش ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده است که سرآمد همه آن‌ها قیام حضرت سیدالشهدا(ع) علیه حاکم ظالم و جائر عصر و زمان خود بود.

معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران فلسفه وجودی امر به معروف و نهی از منکر را اشاعه و ترویج اعمال خیر و بازداشتن از بدی‌ها در جامعه عنوان و تصریح کرد: خدمات‌رسانی به مردم و کمک به همنوعان یکی از بارزترین مصادیق این واجب الهی است.

وی به ماهیت فعالیت مرکز فرماندهی و عملیات امداد جاده‌ای نیز اشاره و خاطرنشان ساخت: حضور نیرو‌های خدوم این مجموعه در کنار سایر سازمان‌های امدادی در جاده‌های مواصلاتی کشور به ویژه در مواقع نامساعد بودن شرایط جوی، موجب آرامش خاطر هموطنان و مسافران عزیز می‌باشد که این خدمات شایسته تقدیر و قدردانی است.

گفتنی است در پایان احکام رئیس، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات امداد جاده‌ای که از سوی ستاد استان صادر شده بود به ایشان تحویل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.