ستاد امر به معروف و نهی از منکر

تعداد بازدید : ۲۹۱
کد خبر: ۲۳۷۲۱
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
دکتر سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی بر اهمیت انعقاد تفاهم‌نامه مشترک فیمابین ستاد و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی تأکید کرد و خواهان حمایت مادی و معنوی از پژوهشگران عرصه‌های تخصصی عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر شد.

به گزارش اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ با حضور دکتر سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی احکام جانشین، دبیر و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این مرکز اعطاء گردید.

 

در این دیدار دکتر هاشمی گلپایگانی بر همکاری‌های پژوهشی فیمابین دو مجموعه تأکید کرد و افزود: ارتباط میان پژوهشکده ستاد در قم و مرکز پژوهش‌های مجلس بصورت حداکثری و هم‌افزا گسترش یابد.


ایشان بر ضرورت افکارسنجی و سنجش وضعیت موجود و مطلوب عرصه‌هایی مانند امر به معروف و نهی ازمنکر و عفاف و حجاب تأکید کرد.


در ادامه نگاهداری رئیس مرکز و رئیس شورای امر به معروف و نهی ازمنکر پژوهش‌های مجلس، آمادگی کامل مرکز پژوهش‌ها را در همکاری و هم‌افزایی با مجموعه‌های علمی و پژوهشی ستاد اعلام نمودند و ایشان نیز بر انعقاد توافق‌نامه اجرایی و کاربردی فیمابین دو مجموعه تأکید کردند.


در انتهای جلسه نیز احکام جانشین، دبیر و سایر اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی توسط دکتر هاشمی گلپایگانی و دکتر نگاهداری تقدیم شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی
نشانی پستی: تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - نبش سه‌راه چیذری - ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
 
کد پستی: ۱۹۴۵۶۱۷۷۱۳

تلفن پاسخگویی: ۲۲۵۶۱۲۱۸ - ۰۲۱

پست الکترونیکی ما به نشانی Info@Setad-abm.irبطور منظم بازبینی می‌شود.
نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.