ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۶۱۲
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
دوره ملی بینش مطهر با رویکرد امر به معروف با محوریت آثار شهید مطهری در محل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور، دوره ملی دوره ملی بینش مطهر برگزار می شودبینش مطهر با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر براساس تفاهمنامه سه‌جانبه میان ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه بینش مطهر و با تدریس دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آقای دکتر سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی در محل سالن جلسات شهدای امر به معروف ستاد برگزار می‌شود.


بنا براین گزارش دوره آموزشی بینش مطهر با اهداف ایجاد نظام فکری منسجم، زمینه‌سازی اندیشه ظهور و حماسه، کادرسازی تربیت مربی و مدرس بر اساس تفاهم‌نامه‌های رسمی جهت معرفی، جذب و بکارگیری بینش پژوهان برتر برگزار می‌شود.


ثبت‌نام این دوره آموزشی از بهمن ماه آغاز شده است. همچنین زمان شروع کلاس‌ها از ۱۱ اسفند روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت حضوری و غیرحضوری خواهد بود.


علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت Bineshemotahar.ir مراجعه کنند.

 

دانلود پوستر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.
حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

حمایت های قانونی قبل از امر به معروف چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قاونی ستاد امر به معروف از آمرین به معروف و ناهیان از منکر پیش از امر به معروف پاسخ داد.
وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

وظیفه شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها چیست؟ + فیلم

معاون امور استانهای ستاد امر به معروف گفت:پیگیری گزارشات مردمی در هر دستگاهی را باید شورای امر به معروف دستگاه پیگیری کند.