ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۵۵۲
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
جلسه اعطای احکام جانشین، دبیر و اعضای شورا امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ در روز دوشنبه مورخ ۲۵ بهمن ماه سال جاری جلسه اعطای احکام جانشین، دبیر و سایر اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون ایران با حضور دکتر رضا بازرگان سرپرست اداره کل دستگاه‌های حاکمیتی و آقای دکتر رضا مرویان قائم مقام اداره کل در ساختمان مرکزی بانک در خیابان بزرگمهر برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه دکتر بازرگان سرپرست اداره کل دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مواضع ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در حوزه دستگاه‌های حاکمیتی و به ویژه مطالبات و انتظارات از نظام بانک و بیمه را تبیین و بر رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در صف و ستاد بانک‌ها تأکید کرد.


در ادامه جناب آقای دکتر حسینی قائم مقام مدیر عامل بانک توسعه تعاون نیز ضمن استقبال از مواضع ستاد امر به معروف و نهی از منکر به آمادگی بانک مزبور در اجرایی نمودن منویات و برنامه‌های ابلاغی ستاد مرکز در کل شعبات کشوری این بانک دولتی تأکید نمود.


سپس آقای عنایتی به عنوان دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون برنامه‌های سال ۱۴۰۱ شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک را تشریح کرد.


در ادامه هریک از اعضای شورای بانک توسعه تعاون مطابق ماده ۲ ضوابط تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های حاکمیتی به بیان دیدگاه‌ها، وظایف و مسئولیت‌های خود دراین خصوص پرداختند.

درانتهای این جلسه نیز اعطای احکام توسط مدیر کل دستگاه‌های حاکمیتی ستاد و جانشین شورای بانک توسعه تعاون به اعضای حاضر انجام شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.