ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۵۵۲
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
جلسه اعطای احکام جانشین، دبیر و اعضای شورا امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ در روز دوشنبه مورخ ۲۵ بهمن ماه سال جاری جلسه اعطای احکام جانشین، دبیر و سایر اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون ایران با حضور دکتر رضا بازرگان سرپرست اداره کل دستگاه‌های حاکمیتی و آقای دکتر رضا مرویان قائم مقام اداره کل در ساختمان مرکزی بانک در خیابان بزرگمهر برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه دکتر بازرگان سرپرست اداره کل دستگاه‌های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مواضع ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در حوزه دستگاه‌های حاکمیتی و به ویژه مطالبات و انتظارات از نظام بانک و بیمه را تبیین و بر رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در صف و ستاد بانک‌ها تأکید کرد.


در ادامه جناب آقای دکتر حسینی قائم مقام مدیر عامل بانک توسعه تعاون نیز ضمن استقبال از مواضع ستاد امر به معروف و نهی از منکر به آمادگی بانک مزبور در اجرایی نمودن منویات و برنامه‌های ابلاغی ستاد مرکز در کل شعبات کشوری این بانک دولتی تأکید نمود.


سپس آقای عنایتی به عنوان دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک توسعه تعاون برنامه‌های سال ۱۴۰۱ شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک را تشریح کرد.


در ادامه هریک از اعضای شورای بانک توسعه تعاون مطابق ماده ۲ ضوابط تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های حاکمیتی به بیان دیدگاه‌ها، وظایف و مسئولیت‌های خود دراین خصوص پرداختند.

درانتهای این جلسه نیز اعطای احکام توسط مدیر کل دستگاه‌های حاکمیتی ستاد و جانشین شورای بانک توسعه تعاون به اعضای حاضر انجام شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
#خط_معروف
حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

حمایت های حین اقدام به امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ + فیلم

دکتر صادق منش در ویژه برنامه گفت و گو محور #خط_معروف به سوالی در خصوص حمایت های قانونی حین امر به معروف و نهی از منکر پاسخ داد.