ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

کد خبر: ۲۳۴۰۳
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:
دکتر توکلی گفت: جریان‌سازی صحیح در مقابل توطئه‌های دشمنان در بستر فضای مجازی و تبیین و گفتمان‌سازی اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر مورد توجه مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان، دکتر توکلی امروز (۱۳ بهمن) در اولین نشست مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات استان لرستان، اظهار داشت: مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات در راستای اغناسازی مخاطبین و انتشار و انعکاس اهداف و برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: در بحث اطلاع‌رسانی باید به گونه‌ای اقدام شود که نگاه مطالبه‌گری مردمی به صورت صحیح احیاء شود.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ستاد احیاء است، خاطرنشان کرد: در حوزه روابط عمومی انتظار می‌رود تشکیل قرارگاهی با عنوان لشگر سایبری اقدام شود.

 

دکتر توکلی بیان کرد: لشگر سایبری باهدف جریان‌سازی صحیح در مقابل  توطئه‌های دشمنان در بستر مجاز تشکیل می‌شود.

 

وی افزود: بحث دوم اطلاع‌رسانی  و انعکاس در جهت اخذ مجوز شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات است که باید در رأس فعالیت‌های مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات قرار گیرد.

 

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: انعکاس اخبار حوزه امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه‌ها از دیگر انتظارات از مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات است.

 

وی افزود: رصد و تحلیل و بررسی اطلاعات و محتوا‌های مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر در رسانه‌های داخلی و خارجی از دیگر انتظاراتی است که باید مورد توجه مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات  قرار گیرد.

 

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: مشارکت و هم‌افزایی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در بحث برگزاری نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و نشست‌های تخصصی ستاد امر به معروف هم باید مورد توجه قرار گیرد.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: مشارکت در تولید محتوای  مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر از دیگر انتظارتی است که باید مورد توجه مسئولین روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر نهاد‌ها و ادارات  قرار گیرد.

 

توکلی بیان کرد: روابط عمومی شور‌های امر به معروف و نهی از منکر ادارات و نهاد‌ها باید مرجعی باشد برای اطلاع‌رسانی صحیح و انعکاس عملکرد‌ها و اهداف و برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر باشد.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اهمیت اغناسازی مخاطب، بیان کرد: نیاز است که در این حوزه در بخش ارتقای سواد رسانه‌ای و مدیریت اطلاعات با محور امر به معروف و نهی از منکر با همکاری مدیران روابط عمومی شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر ادارت و نهاد‌های استان اقدام شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.